Kidz Au Pair Agency

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktoś z Was ma jakies doświadczenia związane z tą agencją?? Za wszystkie odp. z góry dziękuję.Pozdrawia:-))
Czesc, a po co przez agencje? Nie lepiej zostawic te pieniazki i pojechac na wlasna reke zalatwiajac sobie samemu za darmo, jezeli chcesz to moge ci pomoc cos znalesc, jestem teraz w londynie. Pozdrawiam jak cos to pisz [email]
Brawa dla Pomocnej ;) To jest naprawde pocieszajace ze na swiecie sa jeszcze tacy uprzejmi i bezinteresowni ludzie =)
Po pierwsze agencja kidzaupair nie bierze za to pieniedzy!!!!!
Jeszcze raz dziękuję za zaintersowanie moim pytaniem:-)) POMOCNA Tobie w szczególności za propozycję. Wybieramy się z koleżanką do Irlandi za pośrednictewm tego biura. SOSZA czy miałaś styczność z tym biurem? Każda informacja jest dla mnie ważna :-) POZDRAWIAM
Czesc Aniu:) Ja bylam z tej agencji au-pair.Polecam jak najbardziej:):) Za rok wysylam siostre!Nie biora zadnych oplat. Pozdrawiam i jak masz jakies pytania to pisz
Hej Aniu bylam au pair z tej agencji i jestem bardzo zadowolona byla to moja pierwsza agencja i bylam zdziwniona ze nie bylo zadnych oplat moze dlatego ze nie widezialam zej ak kierujesz sie bezposrednio do agencji irlandzkiej tosie nie placi hehe caly czas pomagali mi np.zalatwic szkole i byly spotkania a u pair:)gdzie poznalam pare kolezanek:)Osobiscie bardzo polecam i nie ma co wydawac na polskie agencje:)))
aha teraz sama zajmuje sie rekrutacja do tej agencji mam tu ogloszenie pod nazwa justa-kidzaupair jakbys chciala dowiedzie sie czegos wiecej [email]
Nigdy nie słyszałam o tej agencji.Moim zdaniem Aniu powinnaś się zastanowić czy dokonałaś dobrego wyboru;-\
Kredka1,nie slyszalas o tej agencji,bo to irlandzka agencja,nie mają siedziby w Polsce!To dobra,uczciwa firma.Polecam.A Ty nie zniechęcaj ludzi,jak o czyms nie wiesz!Bo to ze o czyms nie slyszalas nic nie znaczy!!!!
Moim zdaniem osoby mające powiazania z ta firma (np. szukaja chetnych) nie powinny sie wypowiadac. To tak jakby zapytac Billa Gatesa co sądzi o firmie Microsoft. To niezetelne i nieuczciwe:/ chyba nie chcecie aby tak postrzegano wasza agencje. Jezeli nie macie sobie nic do zarzucenia to dajcie sie wypowiedziec osobom, które pojechaly ale na tym koniec. A ta agresja wyrazana przez te wykrzykniki swiadczy tylko o waszej niepewności, wiec moze warto przemilczec pewne argumenty przemawiajace na niekorzysc.
Po pierwsze to wlasnie tak sie sklada ze osoba szukajaca osob czyli ja bylam jeszcze tydzien temu au pair z tej firmy wiec chyba mam prawo sie wypowiadac a poza tym w wiekszosci wypowiadaja sie tu osoby ktore z tej firmy byly i nie sa powiazane z nia tylko wypowiedz sosza jest moja!
sprostowanie chcialam napisac "nie byly":) Dlaczego stwieerdzilas ze kalina 2009 jest z tej firmy przeciez nic takiego nie napisala bo tak sie sklada ze najwyrazniej jest osoba ktora wyjechala z kidz au pair agency
Korzystajac z Kidz Aupair, nie placisz Ty tylko rodzinka!!! Ja jechalam z tej agencji i jestem zadowolona. Rodzinka jest super !!! i nic nie placilam, tylko transport.Pozdrawiam
Dziękuję wszystkim za wypowiedz.Każda jest dla mnie ważna.Zdecydowałam się, wyjechać przez tą agencję; teraz jeszcze formalności, ale temat nadal otwarty; piszcie Kochani wszystko co myślicie. POZDRAWIAM GORĄCO:-))
tutaj sa opinie na temat kidzaupair
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Studia językowe