Mieszka ktos u czarnoskórych??

Temat przeniesiony do archwium.
ja dostalam oferte od angielskiej rodziny, sa brytyjczykami ale czarnoskorzy sa, powiedzcie mi, normalnie sie z takimki ludzmi mieszka?? :)
Tak i to najbardziej. To tez sa ludzie.
Sorki a co to za roznica??? Kolor skory nie jest wazny!!! Czarnoskory to tez czlowiek!!! Nio ale jesli ci to przeszkadza to sie na to nie decyduj!!! To chyba proste!!!???
i czego sie oburzasz? czy ktos tu kogos ocenia?
dziewczyna chce tylko wybadac grunt, bo przeciez inna grupa etniczna zachowuje swoje zwyczaje :P
Boze co za baby, przeciez w ankiecie dalam, ze mi kolor skory jest obojetny , to chyba jasne, inaczej by mi nie szukali czarnoskorych(....) chcialam tylko wiedziec jak to jest mieszkac!!!
no wlasnie co sie oburzacie?????? zapytac nie wolno????? od tego chyba jest to forum aby rozwiac wszelkie wątpliowsci przyszlych au pair...
Oj przepraszam bardzo!!! Nio ale co to za roznica czy to czarnoskory, eskimos czy japonczyk??? Przeciez to sa normalni ludzie. A le przepraszam juz wiecej nie bede. Pozdrowionka
Jeszcze jedno:) Nie tylko inna grupa etniczna zachowuje swoje zwyczaje. Jadac do innrgo kraju trzeba byc przygotowanym na inne zwyczje. Nie tylko u ludzi z innym kolorem skory. Ale ja juz nic wiecej nie mowie.
chodzilo mi o zwyczaje grup etnicznych - no imigrantow - roznicujac od tych ktore maja Brytole :]
a wlasnie ze jest roznica.oni sami sa beznadziejni.nawet jesli nie masz nic do nich,nie przeszkadza Ci ich kolor skóry...to i tak oni maja zwichnieta psychike.jezeli cos nie idzie po ich mysli to zaczynaja z siebie robic poszkodowanych.bedac zagranica osobiscie poznalam ich zachowanie.np.czarnoskory na dyskotece: "umowisz sie ze mna?" ja:"nie" on:"to dlatego,ze jestem czarny!..." i jego zrypane teksty.to oni sami chca sie wyrozniac.sami maja o sobie jakies zrypane zdanie!normalny czlowiek odszedlby i zrozumialby,ze nie umowie sie,bo poprostu moze nie mam ochoty.czasem sa zalosni.nie wiem jak z rodzinkami...
Ja pracuje z wieloma czarnoskorymi i uwazam, ze sa najsympatyczniejsi ze wszystkich grup etnicznych. Czarni z karaibow z emigracji z lat 60-tych sa na ogol katolikami i nie roznia sie jakos szczegolnie kulturowo od nas. Ci, ktorzy przyjechali z Afryki to na ogol muzulmanie ale daleko im do arabskich fanatykow.
To bardzo towarzyscy, weseli ludzie, czasem zachowuja sie jak dzieci, spiewaja, smieja sie, nie jedza ludzi ani nie uprawiaja zadnych dziwacznych rytualow.
Duzo komentarzy a chciala bym wiedziec ile tak naprawde osob samo sie przekonalo jak to jest. Ja bylam au pair u rodziny z Nigerii i mam bardzo przykre doswiadczenia. Zmienialam rodzine po 2 mies. To niechodzi o kolor skory ale o wszystko inne. Ja naprzyklad nienawidze ich jedzenia a w lodowce z "normalnych" rzeczy to tylko szynka z serem na przemian byla. Kolejna rzecz to jezyk moja rodzina miedy soba rozmawiala w swoim jezyku (a przeciez po to przyjechalam zeby sie jezyka uczyc).Kolejna sprawa to wieczne podrzucanie dzieci siostry albo znajomych do opieki. Zycze powodzenia ale tym razem ja juz bym sie niedala nabrac.
Nie jestem rasistka, ale odradzam takich rodzin- szczegolnie z Nigerii- z opowiadan innych au pair i z wlasnego doswiadczenia (niestety) wiem, ze nie jest wesolo:(
hej ! Ja wlasnie operuje u ludzi z Ghany ale w UK oczywiscie! mieszkaja tu 12 lat , maja 2 swietnie dzialajace firmy ....i wogole sa ok :) Ja mieszkam w dzielnicy Londynu , gdzie sa sami czarni :D i wyrozniam sie ze ho ho:)) a jedyne co mi sie nie podoba to ich jedzenie..bleee , ach nie ma to co nasze golabki i bigosik :p
pozdrawiam
mowicie,ze jedzenie jest nie dobre:) to co oni jedzą???:)
co to jest to oni sami pewnie nie wiedza...strasznie to smierdzi na cala lodowke;/ :D ale nie ma to co nasza polska makrelka w sosie pomidorowym..przebije kazda potrawe afrykanska he he :))) jedza jakies takie dziwne wazywa z smierdzacymi soasami ...i wszystko ucieraja takze trudno odryc co to tak naprawde jest :D
aha:) buahahaha:D:D:D
ludzie czasem jak to czytam to sama nie wierze ze mozna takie bzdury pisac! haha. jacys "oni" co jedza dziwne rzeczy. normalnie smiac mi sie z was chce. na podstawie pobytu jednej czy dwoch dziewczyn u czarnoskorych rodzin takie opinie wystawiac wszystkim. co to za jakies uogolnienia wogole sa?? dajcie spokoj i nie kompromitujcie sie dziewczyny.
coś jedzą ale co tojest to niewiadomo. Znajoma jest jako Au pair u babki z keni.rnw domu ma syff całymi dniami jej nie ma.
Temat przeniesiony do archwium.