Utrecht-jest ktos???

Temat przeniesiony do archwium.
Hejka wszytkim, jstem aupair w Utrechcie od 2 tygodni, rodzinka ok tylko brak towarzysta wieczorkami mi doskwiera, jest ktos moze????? Magda
czesc!ja mieszkam w ede,to jest 30 min.pociagiem od utrechtu:)utrecht nawet troche znam,chodzilam tam do szkoly.ogolnie jestem ponad 2 lata w nl.jakbys chciala kiedys pogadac zostawiam ci moj nr [gg] ,pozdrawiam papa
czesc ja jestem bardzo blisko utrechtu moje [gg]
Czesc ja bede pojutrze do Utrecht milo by bylo gdybysmy mogly sie spotkac we dwujke zawsze razniej pozdrawiam i mam nadzieje do zobaczenia to moj e-mail [email] napisz buzka
Cześc Madzia:) Odezwij się na maila:)
hello,
zostawiam moje [gg] jakby ktos chcial pogadac albo sie spotkac to piszcie. Mieszkam w centrum wiec wokolo same kawiarnie i sklepy.. Jest naprade milo. pozdrawiam
witam!! jakies polskie au pair w utrechcie?? zapraszam do siebie na kawe:)) a potem do centrum even stappen czyli polazic po barach:))) piszcie!! [email]
Ja tez w utrechcie i z braku towrzystwa weekend mialam tragiczny, [gg]
a bedzie ktos z was na kurs do volks univeriteit chodzil?
na volksunivrsiteit jest zawsze mnostwo operek:) i co zauwazylam zawsze najwiecej z Polski:) wykladowcy znaja nawet polskie slowka:) ja w czwartek zaczynam poziom 5+6:) pozdrawiam wszystkie kursantki i kursantow ktorzy w tym tygodniu zaczynaja zajecia:)
ja tez, na hol, i na angielski, ale w sumie jeszcze nie wiem co i jak:P ale do zobaczenia;)
kaaa a jaki poziom zaczynasz?? bo ja ogolnie na angielski tez bede na volksa chodzic:) dokladnie na kurs przygotowujacy do CPE w srody. nie bylam wczesniej na angielskim na volksie ale chodzilam juz na holenderski i musze przyznac ze bylo super:) mialam niesamowicie zabawna wykladowczynie. poza tym zawsze przerwa po godzinie zajec kiedy to przy jakiejs kawie poznajesz innych kursantow. erg leuk:)
pozdrawiam
hehe, szczerze: naprawde nie mam pojecia:P moja hosta mi wszystko zalatwie, ale (wiem ze juz pozno;) ja nadal nic nie wiem, mysle ze dowiem sie jak tam pojde;) No i na holenderski, ale to od podstaw:) W srody, a na ktora godzine:>?
ja mam zajecia w srody o 18.30 do 20.30. no mam nadzieje ze trafisz na volksa i znajdziesz swoja grupe:) pamietam rok temu kartki byly porozwieszane w jakiej sali jakie zajecia wiec nie bedzie tak zle:) jesli ktos chce pogadac o kursach i nie tylko moje [gg] .
groetjes
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Praca za granicą

 »

Zagranica