odstapie rodzinke w Irlandii / okolice Cork

Temat przeniesiony do archwium.
Hej ludzie :)
Jestem au-pair w Clonakilty, jakies 50 minut od Cork w dol, nad samym morzem.. Piekne miasteczko...! Mam trojke dzieci, dziewczynki 4 i 11 i chlopca 13 lat.. Starszymi sie wlasciwie nie zajmuje, tylko Sophie.. No i tak standardowo lekkie prace domowe.. Rodzinka mila, bardzo pomaga w jezyku.. Od wrzesnia wszystkie dzieci beda w szkole, takze mniej pracy.. Ja wracam na studia, wiec potrzebuja kogos od konca wrzesnia na rok.. moje [gg]
pozdrawiam
Asienka :)
odnawiam..
przepraszam, ze sie nie odzywalam, ale male problemy z netem..
dziewczyny naprawde warto..! rodzinka super! po sasiedzku polska au-pairka.. mikasteczko bardzo ladne, duzo pubow, bardzo mili ludzie.. :)
piszcie.. pilne.. ja wracam 21 wrzesnia i oni kogos jak najszybciej potrzebuja..
pozdrawiam
Hej:) oferta super szkoda ze potrzbeuja kogos na rok... na bym mogla ptzyleciec 18 wrzesnia ale najpozniej w pierwsym tygodniu listopada musze wrocic do Polski :((
ja bym chętnie wyjechała. byłam w Niemczech przy ósemce w żłobku to by pewnie nie było źle. tylko się obawiam, że mój angielski kulawy. no i wyjechałam w trakcie sesji mam teraz egzaminy. ostatnie 18 września. chętnie bym wpadła. monika
Hej:) ja moge przyleciec 18 wrzesnia do cork ale dlugo zostac nie moge, gorajakies 2 miesiace, czy rodzinka jest czyms takim zainteresowana??
Czy ta oferta jest nadal aktualna?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Programy do nauki języków

 »

Pomoc językowa