Spotknie Au pair z Irlandii

Temat przeniesiony do archwium.
Hej dziewczyny/chlopaki!
Chcemy skolowac z kolezanka jakies wieksze spotknie w Dublinie!CO wy na too?Pisze sie ktoras??Jeszcze nie mam planu zadnego ani nic!Wogole to obie Dublina nie znamy zabardzo!Ale fajnie by bylo!
Jak ktos jest zainteresowany prosze o kontakt!
Chcialbym zeby to byl najblizszy weekend 2.09 albo 3.09,albo za 2 tygodnie czyli 9 albo 10.09
Nooooo ruszmy tylki i do dziela!!!
Hej jestem au pair w Cork ale z checia wpadlabym do was, ten weekend mam caly wolny ... juz w piatek moglabym dotrzec. Moze ma ktoras z was mozliwosc przekimania mnie na 1 nocke? Moglabym sie odwdzieczyc tym samym w Cork w inny weekend. [email]
Ja tez bym sie pisala, jestem tu od tygodnia i zbytnio nie mam znajomych, wyszlabym gdzies, piszcie jakby cos [email] mieszkam w dablin 6, Mount Mirron, czy cos takiego...Mam soboty wolne...w inne dni tez cos by sie znalazlo...czekam
odnawiam
ja tez pisze sie na takie spotkanie ale k 9 wrzesnia ;)) moj mail [email]
NO to kochane!
jak narazie jest 8 chetnych dizewczyn.Zeby wsyztkim spasowalo propnuje sobote nastepna tj.9.09.Co wy na tooo?:>:]Mam nadzieje ze to wypali!
pozdrowienia
strzala
SOrry dziewczyny,ale jednak w ten weekend,a dkoladnie w niedziele!Lece do Poslki na nastepny weekend!:]:]
MOze tak byc?????
ja sie na to pisze,ale juz mamy to uzgodnione:) ciekawe czy ktos jeszcze do nas dolaczy...ale jak nie to jedziemy we dwie:)
a jak!!!!
Czesc,
jestem auapir kolo Dublina. Chetnie sie spotkam. W jakich godzinach planujecie spotkanko? Moj email [email] Mam tez kolezanke aupair! Dajcie znac co i kiedy.
Czesc,
jestem auapir kolo Dublina. Chetnie sie spotkam. W jakich godzinach planujecie spotkanko? Moj email [email] Mam tez kolezanke aupair! Dajcie znac co i kiedy.
Niedziela 3.09 pod szpila o 11:30!:)
Czesc dziewczyny:) Ja jeszcze jestem w Polsce ale 13 wrzesnia bede juz w Dubilnie,jade pierwszy raz znaczy sie lece i to jest przerazajace reszya jak cała ta stytułacja .Troszke sie stresuje tym wszystkim zwłaszcza ze nie znam tam nikogo a miło by było sie spotkac i pogadac.Piszcie jak macie ochote [email] i do zobaczenia
NO kochana troche glupi czas:/Ja wracam do Polski 11:] ale jestem pewna ze znajdziesz tu towarzystwo!jak Ci bedzie smutno,tak jak mi czasem bylo!Napisz mi meila:]Napewno Ci odpisze,jak moj komputer w domu nie zostal jeszcze rozwalony [email]
GLowa do gory!Podbij Irlandie!a jak!
hejki, ja będę od 6 września niedaleko Cork :) więc jakby co to :)
[email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Programy do nauki języków

 »

Pomoc językowa