Potrzebna au pair!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Hej ,poszukuje dziewczyny w wieku od 18-25 lat ,ktora chcialaby zostac au pair w Holandii.Praca z dwojgiem dzieci (8 miesiecy i 2 lata)4 dni w tygodniu .Piatek,sobota ,niedziela wolne.Rodzina oferuje pokoj,ubezpieczenie i kurs jezykowy od wrzesnia.Rodzina mowi po angiesku,ale takze mozna porozumiec sie po francusku i niemiecku.Dzieci bardzo otwarte ,wczesniej mialy kontakt z au pair.Cicha ,spokojna i bezpieczna okolica nad woda. Wszelkich szczegolowych informacji udziele na e-mail.Prosze o pozostawianie swoich namiarow.Pozdrawiam
Witaj,
Czy twoja oferta jest nadal aktualna?Co jeśli ja znam podstawy angielskiego?
Możesz podać jakieś szczegóły?
Pozdrawiam
Hej,oferta jak najbardziej jest aktualna.Nie ma klopotu z podstawami jezyka angielskiego.Wystarczy ,zeby sie z rodzicami porozumiec .Dziewczynka rozumie po angielsku podstawowe zwroty,jeszcze nie mowi w pelni po holendersku.Chlopiec 8 miesiecy ,raczkuje.Dzieci bardzo pogodne,lubia chodzic na spacery ,wesole,.Spia w ciagu dnia.Rodzina zwraca koszta przejazdu.Obecnie jestem u tej rodziny au pair ,takze najlepiej prosze zostawic namiary .Moj nr [gg]
odnawiam,oferta jest nadal aktualna.Przyszla au pair moze takze przyjechac w pazdzierniku.Pobyt au pair pilotowany przez agencje holenderska au pair.W razie jakich kolwiek klopotow mozna uzyskac pomoc!
hejj, mozesz podac swoj e-mail, bede wdzieczna, pozdrawiam.
oferta nadal aktualna.moj e-mail [email] Rodzina wyraza zgode bez posrednictwa biura.
nie moge ci wyslac e-maila bo cos mi blokuje polaczenie. Jesli mozesz i masz gg daj znac 3489865. Chce zmienic rodzinke bo obecna nie wylancza. Jestem w Utrecht wiec moge szybko zmienic m-ce pobytu. Pozdrawiam
czesc tutaj ewelina.Jestem au pair w blaricum od roku i szukam rodzinki dla kolezanki
moj adres [email]
hej ,wyslalam Ci e-mail czekam na odpowiedz
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Studia językowe