operki oceniecie same!! dobra oferta??

Temat przeniesiony do archwium.
hej dziewczyny , mam pytanie do tych bardziej doswiadczonych czy opieka nad 1 dzieckiem ok 25-30 godziny tygodniowo( chodzi do szkoly full time)- 7 lat, zadnych prac domowych typu prasowanie ,sprzatanie, odkurzanie! Rodzina oferuje bilet miesieczny na caly Londyn, staly net i kazdy weekend wolny, zadnych baby sitting ! oferuja 60 funtow!! Co myslicie? ile wy zarabiacie?? tak mniej wiecej??
pozdrawiam
Ja bym brala bez zastanowienia. Jezeli chcesz dorobic do swojej pensji zapytaj sie czy mozesz pracowac po godzinach? Np. sprzatajac, wieczorny babysting u ich znajomych? Ale moizm zdanie oferta jest fajna. Tym bardziej, ze bylabys w duzym miescie a to jest bardzo wazne. Nie pchaj sie na wiochy bo tam jest nudno. Nie ma co robic itp itd-wiem z doswiadczenia.
no bardzo fajna oferta! szczegolnie ten bilet miesieczny jest fajnym bonusem, no i jedno dziecko! Ja dostaje £60, mam 2 niegrzecznych chlopcow, 30h tyg, i jak chce jechac do najblizszego duzego miasta(ktore jest stosunkowo blisko) to musze isc 40 minut na stacje! na szczescie jeszcze tylko miesiac i do domu:) Pozdroo;P

 »

Praca za granicą