potrzebna au-pair do Bristolu od 8 pazdziernika

Temat przeniesiony do archwium.
Hej.
Jestem au-pair w Bristolu u samotnej matki i 12-letniego Jamesa. Au-pair potrzebna od 8 pazdziernika. Konieczne prawo jazdy. Wlasne auto do dyspozycji-do ktorego paliwo leje hostka, szkola jezykowa za free, wszystkie weekendy wolne, karnet na silownie, basen :) 25h/tyg opieki nad Jamesem tzn bawienie sie z nim w jego ulubione LEGO. Wlasny pokoj z TV, DVD, CD. Nie ma problemu z spaniem jezeli ktos przyjedzie Cie odwiedzic :) Lazienka dzielona z Jamesem. Jakuzi na ogrodzie :) z ktorego mozesz kozystac ile chcesz i kiedy chcesz. Jest mozliwosc dorobienie np. wieczorny babysiting i sprzatanie u 2 zaprzyjaznionych rodzin. 5min autem do centrum handlowego :) Au-pair potrzeba na 3-12 miesiecy. Rodzina bardzo mila, sympatyczna. Zero gotowania, wszystkie czynnosci robi mama a Ty go tylko odwozisz i przywozisz ze szkoly oraz sie z nim bawisz kiedy mama pracuje. Zero problemow. Ja tu jestem do 8 pazdziernika. Jest mozliwy przyjazd wczesniej, wtedy pokaze Ci wszystko co i jak. Czyli gdzie jest szkola, centrum handlowe, silownia, gdzie mozesz dorobic :) Pytania prosze kierowac na maila: [email]
Ponawiam
Hejka fajnie to wyglada ale czmu jestes do pazdziernika nie podoba ci sie czy co ze szukasz kogos innego.Pozdrawiam i prosze daj znac
Poniewaz wracam na studia :)
Ponawiam
gdyby nie to ze sama wracam na studia zglosilabym sie do Ciebie bez wachania. Szczerze Ci zazdroszcze takiej rodzinki...ach... powiedz mi gdzie Ty taka fajna rodzinke znalazlas? w necie czy przez agencje?
Nie wiem czy przeoczylam, czy nie piszesz nic o zarobkach ? Ile na tydzien ?
Rodzinke znalazlam przez biuro Koncepcja :)
25h/tyg ale tak naprawde to pracujesz zaledwie ok 20h. Zarobki to 55£, przy czym jezeli sie podejmiesz sprzatania u 2 zaprzyjaznionych rodzin to tygodniowo wyciagniesz 100£. Aha plus jeszcze babysiting co jakis czas :)
Ponawiam
Zostawiłam wiadomość w mailu! Pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Praca za granicą