piwko w londynie??:) czemu nie:P

Temat przeniesiony do archwium.
witam wszytkich:) juz za 3 dni wylatuje do londynu:) ma ktos moze ochote zeby sie spotkac, isc na piwko, do klubu lub poprostu na zakupy???:)
Ja mam ochote, ale niestety jestem w centralnej anglii :P z mila checia za pare tygodni odwiedze londyn :) podaje [gg] :)
a wiecie ze tam piwka osobom ponizej 21 lat nie sprzadadza:P?? buuuu.....:P
nawet tak nie zartuj:P ale nie no moj kolega byl i mu sprzedawali, zalezy od sklepu tak jak w polsce;)
Czesc, ja sie z mila checia moge z toba spotkac i pojdziemy na piwko.. :) i przestancie opowiadac takie pierdoly ze nie sprzedaja piwa osoba poniezej 21 lat bo wcale tak nie jest. Mam 19 lat i jeszcze nie mialam z tym problemu. Wiec jak bedziesz miec ochote sie spotkac to napisz na maila : [email] Pozdrawiam
hej. ja powoli koncze operowanie i w drodze do domu zamierzam zatrzymac sie na 3 dni w londynie. w zwiazku z tym chetnie bym sie wybrala na jakas imprezke 1 pazdziernika. niestety nikogo tam nie znam.. sa jakies chetne au pairki?? pozdrawiam!
ja tez moge sie umowic na piwko :D [gg] jestem tu od 4 tygodni :D :)SW20 :D
"a wiecie ze tam piwka osobom ponizej 21 lat nie sprzadadza:P?? buuuu.....:P"

hahahah dobre sobie, toz to nie hameryka!
owszem w sklepach mozna zobaczyc tabliczki z '21' ale przeczytaj, co jest tam napisane. jezeli jestes na tyle lucky ze wygladasz na mniej niz 21, poprosimy ciebie o id. nie czuj sie urazony.
hehehe ;D
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa