odstapie rodzinke od pazdz.na rok

Temat przeniesiony do archwium.
jeste aupair u rodzinki ktora ma dwojke dzieci.9-letnia dziewczynke i 6 letniego chlopca(chlopiec jest niepelnosprawny fiz.tzn.trzeba mu pomagac w chodzeniu,w ubieraniu sie itp.,ale jest naprawde slodki.dzieci chodza do szkoly,pracuje sie tylko 25h?dziennie,mozna dorobic w sobote,albo znalez dodatkowa posade.mam jest pracownikiem naukowym w oksfordzie,tat pracuje w prywatnej firmie,maja duzy,ladny dom z ogrodem.z dziecmi tez nie ma wiekszego problemu,zawsze mnie sluchaja.na poczatku zawsze jest trudno,ale ta rodzinka traktuje mnie jak wlasnego czlonka rodziny,zabieraja na wakacje itp.,prawo jazdy nie jest wymagane.wazne jest jakiekolwiek doswiadczenie z dziecmi niepelnosprawnymi,bo potrzeba duzo cierpliwosci.ale naprawde warrto bo dzieci sa super jak cala ich rodzinka.ich tata jest irlandczykiem,ma niesamowite poczucie humoru,zawsze jak na niego patrze to smiac mi sie chce.jest naprawde fajny.z kopieta mozna po prostu o wszytkim porozmawiac,sa b.otwarci i nie musisz czuc sie skrepowana w ich towarzystwie.
to moj [email]
jesli jest osoba zaintreosowana prosze o maila
tylko 25 godzin /dziennie ???!!! super

« 

Szkoły językowe

 »

Studia za granicą