AU PAIR Anglia, godziny pracy...

Temat przeniesiony do archwium.
Hej dziewczyny.
Moje pytanie dotyczy ilosci godzin w tygodniu jakie pracujecie jako aupair, aupair+ czy mother's help i czy to sie oczywiscie przelicza na wasze zarobki.

Co wyszukalam w necie to:
Aupair - za minimum 55£ (65£ w Londynskim obszarze) powinna pracowac do 25h/tydz za kazda dodatkowa prace rodzina powinna wyplacac 3£/h :|
Aupair+ - 30-35h/tydz minimum 75£ + doplata j.w.
Mother's Help - 40-50h tygodniowo min. 120 do 250£/ tydz.

Jesli chodzi o mnie pracowalam roznie w wakacje bylo najgorzej: nawet 50h/tydz, bywaja tygodnie po 25h (rzadko). Zarabiam 75£/tydz (szok!)
ale szok chyba w dobrym znaczeniu.... :) ja zarabiam 70 ale napewno 25 godzin tyg. niie ma tylko o wiele mniej:) to zalezy od rodziny wszytsko:) ja akurat trafilam na normalna:) pozdrawiam
ja pracuje 5 i mam 75£

w Guildford -niedaleko Londynu
tzn 35 godzin
Ja pracuje 35 + 2x babysitting i dostaje 90Ł w tym sobota i niedziela wolna.
a ja pracuje 30h i mam 60L.. i nie narzekam :)
ja w wakacje mialam jakies pond 50 w tyg,ale takiej rzeczywistej pracy bylo mniej:D a teraz lepiej bo dzieciaki w szkole to mam jakies ok 30 i dostaje 80L minimum,ale bywalo juz po 100 tez,nie narzekam,bo z dziecmi problemow nie mam:) a babysittingi rzadko kiedy,raz na miesiac zwykle:P
hejka:)
ja pracuje okolo 20 godzin tygodniowo, dostaje 65 f tygodniowo, w zasadzie to sie nie napracuje, a wrecz przeciwnie:)..takze jestem bardzo zadowlolona, bo mam jeszcze czas na part time job:)to wszystko zalezy od rodzinki u ktorej jestes, ich stosunku do pracy au pair,
pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia