nadgodziny

Temat przeniesiony do archwium.
Witam! Musze sie podzielic moim problemem.. otoz pracuej jako au pair 30 godzin(tak przynajmniej mam w kontrakcie) ale zdarza sie ze pracuje nawet 40 godzin i do tego np 4 nocki! a moja hostak anie mysli mi zaplacic za nadgodziny.. juz ja nie oczekuje Bog wie jakiej kasy.. ale ze £2 na godz moglaby dorzucic.. problem w tym jak mam ja poprosic o zaplacenie za dodatkowy czas pracy (dodam ze zazwyczaj musze jej przypominac ze od 2 tygodni nie widzialam ani pensa...) sytuacja zaczela mnie bardzo irytowac!
Powiedz, ze jest ci przykro z tego powodu, ale bedziesz musiala zmienic prace poniewaz nie dotrzymuje warunkow umowy. Ze w kontrakcie masz 30 godzin a pracujesz nacznie wiecej. Popros o dokladny plan tygodniowy, tzn. o ktorej godzinie masz zaczac p[race, czy jest to 7.30 czy 8.00 czy jeszcze inna, potem niech napisze w jakich godzinach masz odbierac dzieci, kiedy sprzatac i jak juz bedziesz miec ten plan, to sie go dokladnie trzymaj, nie pracuj ani 5 min. dluzej, a ni krocej. Ok. 5 min przed powiedz, ze wychodzisz np. na spotkanie lub poprostu na miasto i nie moze cie zmusic bys zostala. Jesli sie na to nie zgodzi, to znaczy, ze jest to tzw. zla rodzina, ktora mysli tylko o wlasnym czubku nosa i potzrebuje taniej sily roboczej, wiec warta ja zmienic.
hej,jesli chcialbys zmienic rodzinke ja znam fajna w Amsterdamie.daj mi znac.Moj numer:+31615680383.Mozesz wyslac sms-a.Pozdrawiam,Kamila
ale ja nie chce zmieniac rodziny...tylko w jakis subtelny sposob poproscic o kase za nadgodziny.. a nie za bardzo wiem jak sie do tego zabrac...