eurobus

Temat przeniesiony do archwium.
jechal ktos eurobusem z przesiadka? jak to wogole wyglada? czy oni mnie dowioza pod ten drugi autokar czy tylko wysadza w danym miescie i szukaj se kobieto przystanku eurobusu?? prosze jak ktos wie niech pisze.
hej ,z przesiadkami nie ma klopotu.W umowionym miejscu spotykaja sie wszystkie autobsy i wtedy kierowcy mowia do ktorego autobusu nalezy sie przesiasc.Autobusy czekaja na pasazerow wiec nie ma klopotu ze ktos nie zdazy albo musi szukac .Kazdy autokar jest oznaczony .Wiec nie ma klopotu .Czasami trzeba tylko troszke dluzej poczekac bo jakis czlowiek sie zawieruszy.Ale biorac pod uwage ze jst taniej mozna zniesc te przesiadki.Minus taki ,ze czasami mozna trafic na starszy typ autobusu,ale wszystko mozna przezyc.Natomiast jezeli zalezy Ci na wielkim komforcie w podrozy lub jedziesz daleko proponuje skorzystac z innego przewoznika
dzieki :) bardzo mi pomoglas. tzn. ulzylo mi troche ze to wszystko jest tak zorganizowane. ja juz mam bilet takze nie moge zmienic przewoznika, a dopiero teraz pytam o te przesiadki bo przy kupowaniu biletu nikt mi o tym nie wspomnial:/ no ale coz. bilet juz mam takze musze jechac eurobusem. mam nadzieje ze bedzie ok. dzieki jeszczse raz:)
a moze ktos jeszcze jedzie eurobusem 30 wrzesnia do lorrach? pewnie nikt ale wolalam zapytac :D pozdrawiam.

« 

Pomoc językowa

 »

Programy do nauki języków