jest ktos chetny??

Temat przeniesiony do archwium.
witam wszystkie au pair. Pisze tutaj bo chcialabym sie dowiedziec czy ktos jest w takiej sytuacji jak ja...jestem au pair od 3 miesiecy i powaznie zastanawiam sie na zmiana "pracy" nie chce sie czuc jak tania sila robocza wiem ze to tez duzo zaley od rodiznki ale iestety chyba za bardzo sie zanuje zeby robic za nic.... za marne niecale 100 e.... powznie sie zastanawiam aby isc do normlanej pracy zyc na swoim i zaabiac troszke wiecej... ejsli ktos jest chetny tak jak ja niech napisze zawsze razniej razem:):) jesli ktos mysli powanzie nad miana pracy tak jak ja prosze odezwijcie sie zawsze razem mozna cos pomslec wpolnie wynajac meiszkanie itp piszcie pozdrawiam
hejka ja jestem Anglii od 2 miesiecy tez ,,powaznie" ztanawiam sie nad zmiana pracy tylko nic nie ma hop siup. Najpierw musz odlozyc troche kasy... Zeby wynajc cos bla bla bal bla itd. Jak tu przyjechalam to byl szok kulurowy i ogolnie ale teraz jak juz emocje opadly widze z e wszystko jest na pokaz te ich usmieszki jak sie cujesz ja sie masz itd a za plecami dupe ci obrobia.. Juz nie wspomne o pracy napierniczam o kilkanascie godzin wiecej niz bylo umowione nie mam zadnej sfobody a pier** o czlonku rodziny.....Moze sa dziewczyny ktore dobrze trafily i nie narzekaja i ja jak najlepiej im zycze ale nie da sie ukryc ze w wiekszosci przypadkow au-pair to TANIA SILA ROBOCZA. Dlatego odloze pare skromnych tygodnoweczek i tez z tad spadam..... ;/
hej a mozesz p[odac mi swoje namiary??moze bysmy azem cos wykombinowaly..?/ ja jestem au pair w irlandi...
Hej dziewczyny!rnJa tez jestem au pair w anglii, 3 miesiace i wydaje mi sie ze juz wystarczy, nie mam zlej rodzinki ale niestety probuje mnie kobieta wykorzystywac. Mysle tak samo ze au pair to tania sila robocza, bo przeciez au pair powinna sie zajmowac tlyko dziecmi a nie sprzatac po nich wszystkich! Mowie o delikatnych rzeczach ale zawsze sie czuje jak housekeeping :P. Poza tym tak te ich usmieszki :) Wiec zostane tutaj z miesiac jeszcze i spadam do normalnej pracy, gdzie po godzinach pracy bede miala wolne i nikt nie bedzie mi mowil Could you do this.. could you clean this..etc. rna tak poza tym chyba nie lubie dzieci.... angieslkich :P rnpozdrawiam
hej!! jestem dokladnie w tej samej sytuacji, jestem au-pair od 2 tygodni, planuje byc jeszcze dwa, zeby pojsc na swoje wraz z kolega ktory tez jest aupair potrzebujemy jeszcze dwoch wyplat :P a do tego planuje znalesc jakas dodatkowa prace na weekendy lub wieczory. a wiecie moze jak juz powiedziec rodzince ze odchodzicie?? teraz czy pozniej?? i klamac czy powiedziec prawde??:P
sorki housekeeper :P
hmmm ja tez sie nad tym zastanawiam bo planuje za miesiac powiedziec ale jeszczenie wiem co, w zasadzie dlaczego mialabym klamac? przeciez to w ogole nie znaczacy nic dla mnie ludzie. A to jest praca,a prace mozna zmieniac, pewnie im powiem ze au pair to nie dla nnie i zle sie czuje i chce normalnie opracowac. A jesli chodzi o termin to powiem kobiecie jak juz bede miala pewne zakwaterowanie i ewentualnie prace, bo znam przypadki kiedy dziewczyny ( chciac byc mile i dac rodzince czas na znalezienie kogos nowego ) powiedzialey wczesniej a rodzinki kazaly im sie wyniesc natychmiast:). takze trudno powiedziec, chcemy byc z jednej strony mile a nieraz na tym sie wychodzi na niekorzysc nas samych....
chyba tez tak zrobie, mysle ze 200 funtow wystarczy na poczatek tym bardziej ze mieszkanie mam zamiar wynajac z kolega a za miesiac dojezdza wiecej znajomych z polski, a ztego co wiem to o prace nie jest az tak trudno.
hej dziewczyny a moze ktos by chcial razem cos wynajac jestem na wszzelkie propozycje otwarta piszcie:):)
bardzo chetnie tylko jeszcze nie wiem gdzie bede mieszkala w jakim miescie, wszytko zalezy gdzie moj chlopak przyjedzie ( a wybiera sie z biura) wiec jeszcze nie wiem a chcialabym juz wiedziec :) bo nie chce mi sie tutaj dluzej byc au pair
Temat przeniesiony do archwium.