Poszukiwana aupair do SUPER rodzinki! - Anglia

Temat przeniesiony do archwium.
Moja rodzinka poszukuje kogos na mije miejsce ASAP. Niestety ze wzgledow rodzinnych musze wracac do kraju :/ Rodzinka jest swietna, very laid back, i nie ma z nia zadnych problemow. 2 dzieci - dziewczynki - 2 i 5 lat (z czego wiekszosc czasu z mlodsza, bo starsza chodzi do szkoly i na zajecia pozaszkolne) Do dyspozycji wlasny pokoj z laptopem i netem, tel. komorkowy (rodzinka placi za rachunki procz miedzynarodowych) Pokoj przytulny, wlasna lazienka dzielona tylko w nocy z dziewczynkami. Malo prac domowych.. takie standardowe : naczynia do i ze zmywarki, czasem troche odkurzania i ogolne ogarnianie mieszkania. kieszonkowe 60L Centralna Anglia. POLECAM!! jesli macie jakies pytania - piszcie :)
Do tego w pokoju TV i SKY TV, radiomagnetofon z CD i odtwarzacz DVD. Jak cos jeszcze mis ie przypomni to napisze :)
A dokładnie to jaka miejscowość ? jak możesz napisać wiecej szczegolow dotyczacych rodziny (czym sie zajmują, jakie sa ich oczekiwania od au pair itp)i co ze znajomoscia jezyka? jest mozliwosc uczeszczania na kurs jezykowy? jak cos to pisz: [email]
Nio witam:)
Jesli propozycja jest dalej aktualna to bylabym zainteresowana:)
Teraz mieszkam w Anglii:) [email]

Pozdrowionka:)
Host pracuje w Londynie, wiec wiekszosc dnia go nie ma, przyjezdza na weekendy. Hostka nie pracuje. Miejscowosc to Leicester - nie samo centrum, ale przedmiescia. Duzo zieleni itp. Nie ma problemu z kursem jezykowym. Ja uczeszczam 2x w tygodniu (sa bezplatne). Swietni nauczyciele i mila atmosfera. W centrum jest polski sklep i bar, gdzie mozna zjesc pierogi, grochowke itp, a nawet napic sie piwa polskiego :)

Praca to max 6h dziennie. od 8 do ok 9:30, pozniej od 14:30 do ok 15:30 i pomoc w sprzataniu po dinner okolo godziny 18. Jezyk angielski moze byc slaby, ale dobrze bedzie jesli bedzie na tyle komunikatywny, zebys zrozumiala co do Ciebie moiwa :) A jesli nie zrozumiesz, to hostka i tak cierpliwie Ci wytlumaczy :)
Witam jestem zainteresowana twoja oferta. Obecnie jestem au-pair w Bristolu do 8 pazdziernika a potem ... Oto moj e-mail: [email]
Hej ! Jeśli Twoja oferta jest aktualna to moja dziewczyna od poołowy października jest do dyspozycji. Aktualnie bawi małego chłopca w Coventry. Jej ang jest na poziomie podstawowym. Jak znajdziesz czas to napisz [email] Pozdrawiam
Czy twoja host rodzina dala moze ogloszenie na www.aupair-world.net ? bo znalazłam bardzo podobne... Jesli rodzina jest na prawde spoko, to jak sie z nia skontaktować? czekam na odp! [email]
Hej czy twoja dziewczyna ma kogos na zastepstwo? Poniewaz bylabym zainteresowana ta oferta wlasnie w Coventry. Prosze odpowiedz na mojego e-maila: [email] badz tutaj na forum.
Cześć
Wysłałem Ci maila
odpisz na maila albo tu
co z tym mailem?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Praca za granicą

 »

Praca za granicą