PILNE ,PROSZE O POMOC!

Temat przeniesiony do archwium.
hejj..poszukuje OD ZARAZ rodzinki w Holandii, najlepiej w okolicach Utrechtu, Amsterdamu, ale niekoniecznie...Okazalo sie ze moja rodzinka wyjezdza, praktycznie juz, i musze sie przeniesc...Bede bardzo wdzieczna za informacje.
nie znam zadnej ale podam ci stronki na ktorych mozesz poszukac-ja tez jestem w Holandii:))rnwww.easyaupair.com rnwww.findaupair.comrnwww.sunnyaupair.comrnwww.aupair-options.com/?menu=ffamily&lang=enrnpopytam tez po znajomych
zobacz tez na www.niedziela.nl to agencja operek,moze maja jakas rodzinke,mozesz tez dac ogloszenie do gazety a napewno sie ktos znajdzie,powodzenia
hej mam rodzinke do odstapienia
oferta aktualna jestem teraz au pair u nich.Opieka polega nad dwojka dzieci 2,5 lat i 1 rok.Mozesz do nas przyjechac i poznac .Tylko niestety rodzina nie mieszka w miescie.Ale jest sprawdzona ,dobrze traktuje au pair.Praca 4 dni w tygodniu.Wiecej podaj namiary to napisze -pozdrawiam
Masz problem ze znalezieniem pracy w Holandi? Lubisz dzieci i masz doswiadczenie (nie wymagane)?
-Jestes au-pair i szukasz nowego miejsca?
-Chcesz pracowac 1, 2 lub 3 dni w tygodniu?(full-time rowniez mozliwe)
-Interesuja Cie tylko wieczorne babisittings?
Mam rodzine dla Ciebie. Sprawdzona.
Napisz cos o sobie (im wiecej tym lepiej, oczywiscie) na [email] i nie zapomnij dolaczyc numeru telefonu.
Dzieki bardzo za informacje!
A moze ktos zna rodzinke w Hadze, najlepiej aby potrzebowali dochodzacej opiekunki, bez mieszkania,chociaz na kilka dni w tygodniu..?A moze inna praca w Hadze?
[email]
a moze cos jeszcze?????moglas od razu napisac jakiej pracy oczekujesz.Moja rodzina jest w porzadku .No ale nie mieszkaja w Hadze
Tak, ale liste zyczen przedstawilam na innym forum. :|
Tak sie sklada ze nie jestem na wakacjech, i sytuacja troszke sie zmienia z kazda godzina, i trzeba sobie jakos radzic, prawda? wiec nie wybrzydzam, tylko pytam.
ok,myslalam ,ze znalazlas sie niemal na bruku i szukasz czegos teraz ,a tak sie sklada ,ze moja rodzina szuka au pair.Wiec juz sie ucieszylam ,ze akurat dwie strony maja szczescie.Zycze powodzenia.
Temat przeniesiony do archwium.