au-pair holandia

Temat przeniesiony do archwium.
hej wiem ze jest juz tutaj taki temat ale wszytscy tam pisza i sie troche zamieszania zrobilo wiec pomyslalam moze nowe forum dla au-pair tylko z holandii moze akurat tutaj znajdziemy nowych przyjaciol
ja jestem w holandii od 2 miesiecy dokladniej w apeldoorn jak jest ktos z okolic lub poprostu ktos chce tylko popisac podajem moj mail [email] caluski i trzymam kciuki za wszystkie au-pair damy rade :-)
ja jestem w Almere,okolice Amsterdamu,moj adres [email] numer 7880385,pozdrawiam
czesc jestem od niedawna au pair w holandii miasto Arnhem chcialabym kogos poznac jesli ktos jest zainteresowany prosze pisac e-mial [email]
aha lub na [gg] pozdrawiam czekam na wiadomosc
hej! ja będę koło Apeldoorn od końca stycznia, dokładnie w Garderen (taka wioska), w ten weekend jadę odwiedzic hostów. Mój mail: [email] Pa pa i odezwijcie się!
hej gwiazdka,arnhem to piekne miasto..mieszkalam tam przez pare lat podczas studiow,od sierpnia mieszkam w tilburg,ale moge ci powiedziec ze dobrze trafilas.pozdrawiam
hej Kingus a ja mogem Cie odwiedzic specialnie przylece z Polando haha pobawie sie z Hansem hehe buziaki i uwazaj na siebie
nio to super moniczka juz czekam na ciebie ale mysle ze sie w pl zobaczymy trzeba to jakos zalatwic bo juz sie strasznie stesknilam
moniczka doniczka hehehe ;) ide zaraz do kumpeli na filmik :] 26.12 moja siostra zjezdza z londynu bardzo sie ciesze w ogole kingus musimy pogadac spotkac sie! odezwij sie na gg jak bedziesz miala wolna chwilke ja zwykle codziennie srednio do 1.00 jestem bo sie ucze :/ ale jest...fajnie buziaki dbaj o siebie
Witaj, przeczytalam twoj wpis na forum i dowiedzialam sie, ze mieszkasz od sierpnia w Tilburgu. Ja od wrzesnia mieszkam kolo tilburga w Moergestel - 6 km. Ale kazdy weekend spedzam w Tilburgu oraz jestem w szkole w poniedzialki i czwartki tam. Ja mam tylko jedna kolezanke w Oistrwijk, ale ona jest czesto zajeta, wiec szukam nowych znajomych. Jesli masz ochote to napisz na ten mail [email] Pozdrawiam - Annette
hej ja jestem w bredzie od trzech mieciecy jak chcesz sie zaprzyjaznic podaje moj numer [gg] lub adres email [email] buzka au pair trzymajcie sie
czesc kolezanko
jestem w aalten
moje [gg]
Hej, ja mam na imie Justyna i jestem Au peir w Rotterdamie. Jak bedziesz miala ochote to sie odezwij :)
Hej, ja mam na imie Justyna i jestem Au peir w Rotterdamie. Jak bedziesz miala ochote to sie odezwij :)
Hej :)

Może przy okazji tutaj się was zapytam. Czy będąc teraz w Holandii poslugujecie się językiem angielskim? Czy nie bylo dla was problemem to, ze w Holandii wiekszosc nie posluguje sie angielskim?
Hej :) mam na imie Justyna. Jestem au peir w Rotterdamie od prawie dwoch tygodni ... Szukam kolezanek na wspolne imprezowanie, zakupy i oczywiscei spotkania, ze by pogadac. To jest moj nr [gg] ... Mam nadzieje, ze ktos sie odezwie :)
kto ci wogole powiedzial ze wiekszosc sie tu nie posluguje angielskim? jestem tu 6 miesiecy i rozmawiam po angielsku wszedzie w sklepie w barze itd jak trawiasz na kogos kto nie mowi po angilesku to albo turek albo jakis nieuk
Hej

jestem w Hdze juz ok miesiaca i szukam nowych znajomych,
moj mail [email]
czesc au pair!!!
czy jest ktoras z was w okolicach Arnhem, lub w Aalten ???
ja jestem od miesiaca w Aalten i szukam nowych znajomych
[gg]
Heeeeej!Ja mam zamiar wyjechać do Holandii jako au-pair.Ale mam obawy.Mój angielski nie jest zbyt dobry,a tam trzeba też uczyć się holenderskiego.Jeśli ktos chciałby mi udzielic kilku rad prosze o kontakt.Mój mail: [email] dzieeeeeeeeki
hej.jestem au-pair w aduard, niedaleko groningen i szukam tu jakis znajomych.
kontakt:[gg] .
Witaj mam na imie Alicja 29l. mieszkam w Duiven to ok. 6 km. od Arnhem więc mozemy czasem sie spotkac skype [magda.ala] [gg] . Czekam na odpowiedz i pozdrawiam.
elo wszystkim.jestem obecnie au pair w Hollandii w Groningen.jezeli ktos jest w poblizu,chetnie sie spotkam,jakies zakupy i poprostu have fun!:)
Hey!:) Ja zaczęłam pracę Au-pairki na początku sierpnia, mieszkam w Waasenaarze:)Nie jest tak łatwo spotkać polskie au-pair,ale są są:)napewno. I ja także poszukuję jakiejś osoby z Polski, fajnie byłoby pogadać po polsku i poznać inne osoby:), bo zawsze tak raźniej:) Dajcie znać jak cosik:) Moje gg-8676198:) Jakiś mały wypad na kawę, herbatę czy zakupy i imprezke ze swojakiem byłby świetny:)
Ja jestem w Wassenaarze, jak chcesz to możemy się spotkać na ploteczki:)
Hej dziewczyny!!! Jestem w holandii od miesiaca (w Alphen aan den Rijn, niedaleko Amsterdamu) i jest w sumie fajnie ale oprocz moich 2 strasznie nadopiekunczych siostr nie znam tu nikogo!!! jedna siostra w ciazy a druga za bardzo zajeta zeby sie ze mna czesciej widywac wiec nie mam za bardzo z kim poszalec:(:( chcialabym wybawic sie w amsterdamie i zwiedzic inne miasta, jestem tylko na rok i nie chcialabym spedzic go w domu za telewizorem czy kompem... nie lubie sie nudzic wiec jak macie ochote to napiszcie na moje [gg]

Buziole
Ewka
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Szkoły językowe