niemile rodzinki

Temat przeniesiony do archwium.
hej! tak sie zastanawiam ze wiele dziewczyn pisze jakie to hostrodzinki sa dla nich "nieprzyjaznie nastawione" i ze ich nie traktuja jak czlonka rodziny... moja rodzinka caly czas stara sie mnie jak najlepiej traktowac bo chca zebym u nich jak najdluzej zostala. Czy wasze hostrodzinki nie obawiaja sie ze odejdziecie i beda musieli sobie szukac kogos nowego?? i zawsze moga trafic na jakas gorsza au pair??
Witam!rnMoja rodzinka przedemna miala au pair z Fracji podobno byla okropna:(rnMnie traktuja cudownie,powiedzieli,ze au pair z Polski to byl bardzo dobry wybor:)
moja host matka rozmawiala ostatnio z kobieta ktora podpowiedzila im zeby znalezc au pair i ta powiedziala ze mniala kilka au pairek z PL i jestesmy podobno najlepsze :)
hej! moi hosci mieli rozne operki i tez najbardziej chwala sobie Polki,i odkad mieli pierwsza Polke-zawsze kolejne to Polki,ja jestem juz 4:)
a Francuzki tez jakos nie polubili.
Ta opinia o nas naprawde jest prawdziwa. Moja poprzednia rodzina tez chwalila polki, bo podobno jestesmy najbardziej pracowite.Niestety ja sie od nich wyprowadzilam bo ta baba chciala mnie wykonczyc fizycznie, wszystko tam bylo na mojej glowie. Teraz jestem u cudownych ludzi, ktorzy naprawde traktuja mnie jak czlonka rodziny no i tez mysla ze chyba nastepczynia po mnie bedzie polka :))
a w jakim jestes kraju au parka?
Ja jestem w UK
No i ja tez UK.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Szkoły językowe

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia