Au-pair world/jak sie skontaktować z rodziną????

Temat przeniesiony do archwium.
Zalogowałam sie na tej jakże popularnej stronce tylko mam jeden problem jak sie skontaktować z rodziną???Dostalam kilka pozytywnych odpowiedzi ale kurcze wyslalam maila a tu nic... zero odpowiedzi.Moze cos jest nie tak z moim mailem mam na wp.pl???Jak wiecie cs na ten temat pomóżcie please :)
hej moim zdaniem rodzinka powinna ci odpisac, chyba ze faktycznie mail nie doszedl, to na wszelki wypadek wyslij jeszcze jeden. Druga opcja jest taka, ze anglikow ogarnia goraczka przedswiateczna, wiec moze nie mieli czasu by sprawdzic poczte. Czekaj cierpliwie na pewno ktoras z rodzin sie odezwie ! Byc moze nawet beda do ciebie dzwonic. Powodzenia :-)
No dzięki Ci patii...zawsze mi odpiszesz :) tylko kurcze mam propozycje ale nie piszą tych maili :( myśla ze zmoe z moim jest cos nie tak ale trzyma sie dobrze ..:D
mnie akurat na drugi dzien odpisali, ale jak juz gadalam z babka i napisalam jej maila to sie przez tydzien nie odzywala... myslalam ze zrezygnowala. Wkurzylam sie i poszlam do biura zlozyc papiery, a na drugi dzien mail od niej ze nadal jest zainteresowana... no ale ja juz niestety nie bylam... wiec badz cierpliwa!
Patii a moze mogłybyśmy pogadac bo wnioskuje ze juz bylas au pair. Napisz do mnie na maila [email] albo na [gg] Moze moglabys mi poradzic w czyms albo tak po prostu udzielic kilku rad. Jezeli nie ma mnie na gg na dostępnym to ukrywam sie ;).Pisz jak znajdziesz chwilkę :* Pozdrówka dla Ciebie

« 

Nauka języka