au pair birmingham

Temat przeniesiony do archwium.
witam,

Jestem operka w UK w birmingham i poszukuje zastepstwa od 1 sierpnia lub 13 sierpnia( lub jak ktos chce to nawet od 29 lipca)Moj pobyt tu sie juz konczy i musze wracac i moja rodzina poprosila mnie o pomoc w znalezieniu nowej operki.

Moja host to samotna matka z trojka dzieci, coreczek, 5, 4 i 2 latek- bardzo sympatyczne, duzo gadaja wiec mozna szybko podszkolic jezyk. Mieszkam w domku jednorodzinnym w milej okolicy. Moja praca to glownie opieka nad dziecmi i drobne prace domowe , weekendy sa wolne, moje kieszonkowe to 60 funtow na tydzien. jesli ktos by mial ochote to moze znalesc prace na weekendy, moja host, ferzana na pewno pomoze. dana osoba moze zostac na czs nie okreslony tzn. albo na miesiac albo jak ktos studiuje to do pazdziernika lub dluzej, zalezy jak sie tu bedzie czul

Ps. jesli ktos by byl zainteresowany to mial by przyjemnosc sie ze mna zobaczyc bo to ja bym dokladnie pokazala jakie sa obowiaski i dopierow potewm wyjechala- tak sprawa stoi

jesli ktos zainteresowany to prosze o kontakt [email] lub gg - 6559826, moge dokladnie opowiedziec jak wyglada tu moj pobyt , praca, kontakt z rodzina, wszystko badzo dokladnie lub zadzwonic czy cos

jestem studentka 2 roku w collegu

z gory dziekuje za jakikolwiek kontakt :)))