Kto mnie zastapi? :)

Temat przeniesiony do archwium.
Witam :).
Aktualnie operkuje w Dublinie i szukam dziewczyny ktora mnie zastapi od 2 wrzesnia kiedy to wracam do Polski (ech, kampania wrzesniowa ;p), na dluzszy okres czasu, okolo roku.
Rodzinka jest bardzo sympatyczna - mama, tata i 4 dzieci - chlopiec 5 letni (Sean), chlopiec 2 letni (Rory) i blizniaki 8 miesieczne, chlopiec i dziewczynka (Patrick i Mella). Jednak glownie opiekuje sie blizniakami, chlopcy zawsze towarzysza mamie jak gdzies wychodzi (mama - Helena teraz nie pracuje, wraca do pracy dopiero w lutytm), wiec glownie chodzi o opieke nad blizniakami. Ja pracuje od poniedzialku do piatku, po 8 godzin dziennie, weekendy wolne, czasem tylko jakis babysitting w weekend.
Wymagana jest bardzo dobra znajomosc angielskiego, jako ze hostka czesto mowi co pasuje zrobic w biegu, nie ma czasu na tlumaczenie i jezyk migowy ;). Swoja droga straszna z niej gadula, wiec super trening jezykowy Cie tu czeka :).
Wynagrodzenie to 100 euro za tydzien, bedziesz miec swoj wlasny pokoj (telewizor, radio, wypasne lozko :)) i lazienke. Za mieszkanie i jedzonko oczywiscie nie placisz.
Z zapraszaniem znajomych nie ma problemu, czesto zdarza mi sie nocowac kumpele u siebie :).
Generalnie rodzina jest spoko i szkoda bedzie mi sie z nimi rozstac no ale coz, trzeba wracac na studia.
Niestety nie ma dostepu do internetu w domu, teraz korzystam od kumpeli wiec po wiecej informacji prosze do mnie dzwonic, nie pisac esek, bo jak bede chciala kazdemu odpisac to zbankrutuje ;), moj numer: +353873266941.
Pozdrawiam, Ilona :).
Aha, dodam jeszcze ze rodzinka mieszka w dzielnicy Dundrum, 10 minut na piechote od najbardziej wypasnego centrum handlowego w calej Irlandii - Dundrum Town Centre i jakies 15 minut od stacji LUAS :).
Pozdrawiam, Ilona :).
Odświeżam :). co prawda ja już w Polsce, ale jestem w ciągłym kontakcie z rodzinką i wiem, że wciąż nikogo nie mają :/. Zainteresowane mogą pisać do mnie na [gg] lub maila [email]
Pozdrawiam, Ilona :).