Fareham, Portsmouth - jest tam ktoś?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam.
Mam na imię Kaśka.
Za tydzień lecę do Miejscowości na południu Anglii - Fareham.
Jest tam ktoś może? albo w okolicach? Portsmouth?
Znajome dusze napewno by sie przydały :)

POzdrawiam.
Mieszkam w Portsmouth 3lata i jezeli bedziesz potrzebowala sie czegos dowiedziec pisz 5450282 Adam
witam.
w pompey jest ok 4000 polaków wiec mysle ze wczesniej czy pozniej sie natkniesz. mamy polski sklep na North End'dzie, jak to polski sklep - male centrum informacji i plotek. w llojdsach i barclays jest polska obsłoga, dla osob zalatwiajacych konto i takie tam.nie radze szukac pomocy u jakis nieznanych osob- dodam tylko stare powiedzenie - polak polakowi wilkiem...
hejjj oj trosze za pono odpisujee aj lepiej pono niz wcale no wiec ja mieszkam niedaleko fereham jakies 10 min ii tez jest au pair
hej mieszkam w portsmouth od 3lat.jesli cos to wal jak w dym :) moj adres [email]
chce tylko dodac ze oprocz north end mamy sklepy z polska zywnoscia i prasa w southsea. :) adam w ktorej dzielnicy mieszkasz?? pozdrawiam
magda x
czesc Adam,mam do wynajecia pare mieszkan w portsmunth,jak znasz kogos kto potrzebuje taniego lokum daj mi znac prosze.Agnieszka
Hej,szukasz taniego mieszkania w portsmunth,daj mi znac napewno ci pomoge.Agnieszka moj numer [tel]
Hej Aga! Ja bede przyjezdzac do Portsmouth w marcu tego roku,i potrzbuje taniego lokum :)).Prosze odezwij sie do mnie na gadu:439892


Pozdrawiam serdecznie! :))
Szukam mieszkania 2 pokojowego w Portsmouth od maja 2008 , na parę miesięcy,
z możliwością założenia internetu.
Slawomir
[email]
Hej,maz jest w portsmouth ja wybieram sie do niego na stale z corcia.Ale chcemy wlasnie oddzielne lokum,jakiegos flata,kawalerke...Jak mozesz pomoc w tym temacie?Pracujesz gdzies tam w nieruchomosciach?Licze na Ciebie i pozdrawiam cieplo,odezwij sie.
Hej i jak znalazlas jakies lokum,pomogla ta dziewczyna?Odpisz,pozdrawiam cieplo,Ewa.
to do kolezanki zalatwiajacej mieszkanka:)
hey Magda,jutro tj,22.05.bede w Portsmouth,jesli mozesz odezwij sie na moj nr tel[tel],potrzebuje wynajac porzadny dom 3pokojowy,z gory dziekuje pozdrawiam Darek
hej Kasiu ja jestem w fareham od 12 sierpnia
chetnie sie z toba poznam,jesli chcesz to mozeodezwij sie jakos
ty jestes juz tu dlugo wiec taka kolezanka tutaj to skarb ;) pozdrawam
witam poszukuje wraz z narzeczona milego mieszkania i wmiare taniego czy ktos muglby nam pomuc??mile widziane bylo by portsmouth z gory dziekujemy
witaj mam pytanie jakie masz mieszkanka i poile je masz bylibysmy zainteresowani
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe