cena kursu językowego w uk dla au pair

Temat przeniesiony do archwium.
chciałabym sie dowiedzieć ile kosztuje dość dobry kurs językowy w wielkiej brytani i czy z kieszonkowego au pair będe w stanie go sobie sama opłacić.
dziękuję za informacje!!
moje [gg]
Nie wiem czy dobry bo dopiero zaczne ale u nas kurs jezykowy kosztuje £175 jest to 30 tyg (2 godziny tygodniowo ale w jeden dzien) Kursy jezykowe dla ludzi z UE sa tansze (jeszcze niedawno byly za free ale juz teraz nie)Chyba mozna to oplacic z pensji au-pair :)
Daj znac jak twoje poszukiwania ?!
o kurcze!!! to w sumie dużo, skoro mam dostawać 65 funtów tygodniowo...ale jakoś sobie poradzę, mam nadzieję:)
jadę jutro więc za niedługo się okaże wszystko:)
dzięki za informacje!!!!!!!!!!!!
te 65 funtow tygodniowo to jedyne pieniadze jakie bedziesz dostawala?
witaj! nie martw sie o ceny kursow jezykowychw anglii :)) jestem tutaj i tez au pair, wiec moje kieszonkowe jest zblizone do twojego. rowniez bede uczeszczala na takie kursy, ale z tego co mi wiadomo (co moja agencja mowila i rodzina) takie kursy sa bezplatne, a jesli juz to placi sie niewielkie pieniadze. jesli takiej szkoly nie znajdziesz zawsze mozesz zwroic sie o pomoc do wspomnianej juz agencji czy host family. aha! zeby bylo jasne mowa o kursach w szkolach publicznych. te prywatne sa znacznie drozsze! :) pozdrawiam i nie martw sie! ;]
o dziéki:)
jestem juz na miejscu:)
kurs podobno ma kosztowac 60 funtow na miesiac wiec nie tak zle.
zastanawiam sie tylko czy bede miala problem z rodzina:) sa bardzo mili ale dzis moj host mi placil, jestem tu od wtorku, w srode wyprasowalam pare rzeczy, w czwartek sprzatalam kuchnie, wczoraj odkurzylam caly dom i zminilam posciel- wchodza w to dodatkowe prace za ktore mieli mi zaplacic. a on mi dal 40 funtow zamiast 65!!!!! i nie wiem dokladnie czy powiedzial ze to sa takie pieniadze tak teraz i bedzie mi placil co wtorek wiec we wtorek dostane 65 funtów??? bylo male zamieszanie i nie zdazylam zapytac jak sie juz zorientowalam, ale watpie ze we wtorek dostane 65 funtow... kurcze oni juz mieli au pair i byli z niej bardzo zadowoleni i pewnie oceniaja mnie przez jej osobe...wiem ze musze z nim pogadac ale nie chce wyjsc na pazerna osobe bo nie chodzi mi o pieniadze ale o zasady:) ale mam nadzieje ze wszystko bedzie ok:)
dzieki jesli ktos odpowie na moje wywody:)
aha moje gg jest aktualne:)
Hej ja jesten w UK 2 tydz a moj jezyk nie jest taki dobry:)na kurs ma mnie zapisac rodzinka ale z tego co sie dowiedzialam to kurs jest za darmo jesli nie ma sie ukonczone 19 lat,tak bynajmniej miala moja siostra(byla z ta rodzina przede mna).Kurs byl 30tygodniowy,trwal 3 godz w jeden dzien tygodnia.Mi placa 65 a moja siostra rok temu miala 55,czy mozecie mi napisac ile wy zarabiacie,dosyc mnie to ciekawi bo widze ze kogos to zdziwilo,pozdrawiam papa:)
guska 19k widzisz ja tez jestem w uk niecale 2 tygodnie a pensja, mimo ze na umowie mialam okreslona kwote, to zalezy ona od tego ile mam obowiazkow. poza tym wyplata zalezy od wielu rzeczy, np jaki wiek maja dzieci, ktorymi sie opiekujesz, ile ich jest, jak czesto rodzicow nie ma w domu (wtedy musisz czesciej pracowac i wykonywac inne prace domowe). aha au pair to nei tylko praca z dziecmi, ale tez wykonywanie lekkich prac domowych, ktore na pewno zaznaczaliscie w formularzach biur, z ktorych tu jestescie. jesli np nie zaznaczaliscie ironing to rodzina nie moze was zmusic do wykonywania tej czynnosci!! jak co moje gg - 2901188.
no rozumiem zreszta nikt Ci pieniedzy za darmo nie da cos w zamian musisz zrobic:)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia