brak doświadczenia

Temat przeniesiony do archwium.
Chcialabym wyjechac do Szkocji lub ewentualnie do Anglii jako Au-Pair, ale nigdy nie opiekowalam sie dziecmi, wiec nie mam zadnego doświadczenia.Czy mam jakiekolwiek szanse na to, abym mogla wyjechac?Czy biuro nie odrzuci mnie w zwiazku z tym, a jesli nie to jakie mam( i czy wogole mam) szanse na to aby zaakceptowala mnie jakas rodzina?Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz.
:)hej!Słuchaj moja siostra wyjechała jakis czas temu do Anglii(ok 3 tygodnie temu) i naprawde nie mila ZADNEGO doswiadczenia jezeli chodzi o zajmowanie sie dzieckiemale naprawde dobrze trafiła (bióro załatwiło jej rodzine gdzie ona tylko bawi sie z dzieckiem i pomaga w zadaniu itd oraz troche sprzata i jest baardzo zadowolona).Odpowiedz z biora na jej oferte nadeszla poo 4 dniach!!MIala fajne fotki z dzieciakami i znała dobrze ang.jezeli ty tez spelniasz te warunki to mysla ze nie bedzie zadnego problemu.
POWODZENIA!!!!
hej! Gdybys tak zrobila ankiete wsrod wszystkich wyjezdzajacych jako au-pairki i zapytala o opieke nad dziecmi,to nie wiem, czy 25% odpowiedzialoby,ze naprawde rzetelnie sie opiekowalo dziecmi (w niektorych agencjach sa wymagane dwie referencje,wiec to juz w ogole..:-) Przeciez wiekszosc dziewczyn 'zalatwia' sobie referencje u znajomych!! Tu sie glownie rozchodzi o zdjecia:-)) Czy ladnie wygladasz na nich z dziecmi. Naprawde nie masz sie czym martwic,po prostu zorientuj sie czy znajomi np. Twoich rodzicow maja male dzieci,umow sie na spotkanie,.powiedz o co Ci chodzi. Zapytaj sie czy napisaliby Ci jakis referncji i Ty w zamian mozesz sie kilka razy tymi dziecmi zajac,chocby na 2-3 godzinki!! Pozbedziesz sie jakis stresow z tym zwiazanych no i obie strony beda zadowolone:))
Glowa do gory!! Nie Ty pierwsza i nie ostatnia masz ten problem:))
Powodzenia