Nie Radzę

Temat przeniesiony do archwium.
ojejku naprawdę nie radzę wyjeżdżać do londynu nie wiem jak jest np: w USA,ale w Londynie jest strasznie.Moja siostra 2 miesiące temu pojechala do Londynu za posrednictwem pewnej agencji z Gdynii,ale wróciła po tygodniu.Na miejscu okazało się,że przyjechała tam jako służąca a nie opiekunka do dzieci.Dostała grafik co ma danego dnia robić ale w ani jednym punkcie nie było mowy o dzieciach.Ludzie u których pracowała powiedzieli,że agencja od początku wiedziała,że oni potrzebują służącej a nie opiekunki do dzieci i,że każdy w Londynie tak robi i,że program Au-pair to nie opiekunka ale służąca.W umowie było jasno napisane,że rodzina płaci za szkołe.Moja siostra pojechała tam z myślą,że zda międzynarodowy certyfikat językowy i za rok pójdzie na studia,ale rodzina powiedziała jej,że za szkołę sama musi zapłacić.A jakby tego było mało to przydzielili jej osobną lodówkę w kantorku na sprzęt gospodarstwa domowego.Najgorsze jest to,że poniosła ogromne koszty a agencja wcale nie poczuwa się do odpowiedzialności.Radzę się naprawdę baaaaaardzo dobrze zastanowić zanim wyjedziecie,bo tam nie będziecie miały pomocy znikąd.Moja siostra miała o tyle więcej szczęścia,że znajomi rodziców byli w Londynie i zabrali ją z tamtąd i odesłali do domu.Pozdrawiam:))
a moglabys powiedziec jakie to bylo biuro? b.mi na tym zalezy :)