Jak samodzielnie znalezc rodzine w USA?

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktoś wie, jakie sa szanse na samodzielne znalezienie rodziny w USA? Chcialabym wyjechac na przyszle wakacje (na wizie turystycznej), ale nie w ciemno, tylko miec rodzine znaleziona wczesniej. W dodatku w konkretnym regionie (Connecticut lub zachodnie Massachusetts).
Czy znajdzie sie ktos, kto wyjechal jako au pair na wakacje bez posrednictwa agencji? Znam strone www.greataupair.com - czy ktos tak naprawde z tego skorzystal?
Jesli ktokolwiek potrafi mo pomoc bede dozgonnie wdzieczna :)

PS. Spedzilam juz rok w USA jako au pair, wyjezdzajac z Cultural Care Au Pair. Firme szczerze polecam, ale pieniazki z tej imprezy marne, oj marne... dlatego tym razem chcialabym sprobowac w inny sposob.
Nie znam nikogo, kto sam znalazłby sobie rodzinę w USA. Znam jedynie fajną stronke na temat au-pair. Może przy pomocy wyszukiwarki coś znajdziesz na ten temat.
http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=11154
Polecam: http://www.bazarynka.com/cgi-bin/1.cgi?num=20
Tam znajdziesz mnostwo takich ofert.. Tyle tylko, ze jesli jedziesz na wize turystyczna - to nie masz pozwolenia na legalna prace.. wiec Twoje ryzyko. No i jesli juz chcesz znalezc taka prace - licz sie z tym, ze rodziny szukaja osoby na dluzej.. przewaznie min. 6 m-cy.. Najczesciej nawet rok albo i dluzej.. Znajdowanie pracy samodzielnie ma swoje dobre strony - zarabiasz o wiele wiecej.. Biuro nie zabiera wtedy polowy Twojego wynagrodzenia tak naprawde.. :)

Pozdrawiam cieplo i powodzenia..
PS: Osobiscie polecam NY. Najlepsze wynagrodzenia :P
ZNAM BIURO Z KTÓREGO JECHAŁAM NIE BIORĄ PROWIZJI. JA WYJECHAŁAM OD NICH JEST SPOX. JEDYNY MINUS SĄ Z WOJ. DOLNOŚLĄSKIEGO A JA JESTEM Z WAWY . KOSTZ DOJAZDÓW WYNIÓSŁ MNIE 120 ZŁ NAJLEPIEJ DO NICH ZADZOWNIĆ W GODZINACH 11,30 DO 16 76 8 33 59 29 ALBO NA KOMORKĘ [tel]DO SZEFOWEJ. MOŻNA JĄ POPROSIĆ ŻEBY WYSŁALA PAMIERY BO JESTEŚCIE Z DALEKA. WTEDY TYLKO RAZ TAM POJEDZIECI NA ROZMOWĘ KWALIFIKACYJNĄ ( MUSICIE ZNAC ANG W MIARĘ OKI , MIEĆ PRAWKO )
P
Dziewczyno nie warto oglądać się na agencję , które biorą pieniadzę za USA . Ja jestem za pośrednictwem firmy , która nie bierze nic za au pair do USA . Jestem bardzo zadowolona a moje koleżanki , które wyjechały za pośrednictwem agencji w których się płaci , stukają się w czoło. 76 8 33 59 29 oni są z dolnegośląska - Głogów .
Witajcie-ja mam ten sam problem ,tylo ze mam rodzinke chyba juz :) a nie mam agencji ktora by skoordynowala wyjazd i nie pobrala duzo kasy,. zlozylam aplikacje do Cultural Care America,ale kontakt mam slaby z nimi bo ja w anglii teraz jestem. wiec jak macie jakies namiaty na tanie agencje podawajcie e-maile a nie telefony i najlepiej na mojego maila : [email] -bede bardzo wdzieczna
Witajcie-ja mam ten sam problem ,tylo ze mam rodzinke chyba juz :) a nie mam agencji ktora by skoordynowala wyjazd i nie pobrala duzo kasy,. zlozylam aplikacje do Cultural Care America,ale kontakt mam slaby z nimi bo ja w anglii teraz jestem. wiec jak macie jakies namiaty na tanie agencje podawajcie e-maile a nie telefony i najlepiej na mojego maila : [email] -bede bardzo wdzieczna
Temat przeniesiony do archwium.