Chce wyjechać jako AU PAIR

Temat przeniesiony do archwium.
Mam takie jedno pytanie: Teraz mam 17 lat a 26 lipca 2005 roku koncze 18, czy jest mozlowosc zebym wyjechala zagranice jako au pair na wakacje w 2005 roku?? Czy ktos moglby mi odpowiedziec i polecic jakies zaufane biura??
Najlepiej wejdź na jakąś strone internetową agencji Au pair np. Anya, Microserwis, Guide. Często są tam podane maile kontaktowe. Skorzystaj z tej możliwości, opisz kwestę wieku i wyslij do biura. Tym sposobem otrzymasz rzetelne informacje.
Bardzo duzo na temat Au pair dowiesz się na tej stronie:
http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=11154
Polecam MIKROSERWIS ! Jestem przedstawicielką.

mój mail: [email]
Wiesz..ja też chciałam wyjechać i już miałam nawet papiery przysłane ale na szczescie dostałam sie na studia i nie wyjechałam.No wiec tak:jeżeli chodzi o wyjazdy wakacyjne to-bardzo ciezko jest wyjechać-próg umiejetnosci au pair jest bardzo zawyzony.I z tego co wiem to z jednego biura wyjezdza np do Anglii nie wiecej niz 10 osob na wakacje.
Jeżeli chodzi o biura to:ja jak ubiegałam się o dokumenty to wybrałam biuro Guide.Przewertowałam wszystkie strony intenretowe i te wydało mi sie w porządku.Natomiast moje koleżanki ,które już wróciły z pobytu jako au pair jechały z Microserwisu i bardzo sobie chwaliły.Co do biura Guide nie mogę ci wiecej o nim powiedziec bo nie znam nikogo kto by z niego jechał,ale myśle ze jest w porzadku(tak przynajmniej wyglada na stronie intenretowej).Pozdrawiam
Przecież to nie ma znaczenia z jakiego biura jedziesz.
Rodziby i tak są wybierane przez agencje zagraniczne a agencjie polskie maja w większości podpisane umowy z tymi samymi agencjami.
Nie rozumiem wogóle tych dyskusji która agencja jest lepsza a która gorsza.
Ja jechałam z Proworku,ok.
Pozdrawiam!
Do EDE!!!
Ede gdzie ty masz rozum!Dzeiwczyna ma 18 lat a ty mówisz że to nie wazne jaka agencja/????????Nie zgadzam sie z tobą!!!Bo agencja b.wazną rolę odgrywa!!Są agencje ktore biora kase i dalej je nie obchiodzisz.
nie wiem gdzie te dziewczyny nabyly takie doswiadczenie, ale ja ci powiem jako au pair z polrocznym starzem, ze biuro jest bardzo wazne i bardzo uwazaj! Ale takie przezycie jakie cie czeka, to najpiekniejsza sprawa na swiecie. Wiem ze mowie tak, bo akurat trafilam rewelacyjnie, ale wiekszosc dziewczyn jest bardzo zadowolona ze swojej decyzji, nawet jesli srednio im sie uklada z rodzina:)
powodzenia
czy ktos moze mi napisac ile kosztuje wyjazd au pair przez agecje??
bardzo bym sie ucieszyla!
pozdrowienia.
800 zł dla agencji.Musisz także liczyć się z kosztami poniesionymi na zakup biletu do danego państwa,ubezpieczeniem,prezentami dla rodzinki,zaswiadczeniami o niekaralnosci i innymi bzdetami.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Studia językowe