takie pytanie na szybko

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

jak będzie po angielsku;
Posiadając tę wiedzę będziemy w stanie pomóc zwierzętom w przyszłości w przetrwaniu. Jest to kolejny dowód pozytywnych skutków trzymania zwierząt w zoo.
a jak myślisz?
no mi się wydaje ze cos w stylu;
Owning it knowledge we will help the animals in future to survive. This is next cause positive results kept animals in zoos.
wszak nie wiem więc pytam.
nie. te zdanie Cię przerastają. Napisz coś prościej, żebyś mogła sama to przetłumaczyć.
I prosze, nasz madry MG, dziewczyna zdecydowala sie podjac probe przetlumaczenia i zamiast jej poprawic, mg "rozsypuje madrosci" w stylu to cie przeroslo, gratulacje. Wiec o co ci tak naprawde chodzi o pouczanie wszystkich?
Dziewczyna tłumaczyła słowo w słowo., robiąc tak podstawowe błędy jak np. przetłumaczenie 'tę' jako 'it' albo nieznajomość słowa 'of'. Skoro robi takie błędy, to powinna albo od razu pisać po angielsku, albo pisać prościej po polsku, to chyba jasne.
Skoro zajrzałaś tutaj, to zajrzyj do tych wątków, gdzie poprawiałem teksty, albo przynajmniej przyznaj, że takich wątków jest dużo, ok?
edytowany przez mg: 10 gru 2010
Nie twierdze, ze nie poprawiasz tekstow, ale przynajmniej moglbys sie powstrzymac z komentarzami.
przecież napisałem prawdę. Ona nie jest w stanie tworzyć tekstów na tym poziomie lub skorzystała z translatora.
Having this knowledge, in the future we will be able to help animals survive. This is further/another proof/example of positive effects of keeping animals in zoos. (Albo: This is a fact showing that keeping animals in zoos can [also] have positive aspects)
Having this knowledge, in the future we will be able to help animals (brakuje czegos) survive. This is further/another proof/example of positive effects (dalabym tutaj ...another aspect of the benefit) of keeping animals in zoos.
Temat przeniesiony do archwium.