Analiza literatury angielskiej - bardzo prosze o pomoc!

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Hej,
dostałam możliwość wykonania prac zaliczeniowych zamiast pisania egzaminu.Problem w tym,że mam ich kilkanaście do zrobienia do piątku,a w międzyczasie musze uczyć sie do innego egzaminu.Dlatego tez poszukuję osób,które byłyby tak miłe i zgodziłyby sie mi pomóc a przy okazji podszkoliły się w tematyce analizy stylistycznej literatury angielskiej.
Jezlei znalazłyby się takie osoby,to prosze o wiadomość prywatną,albo maila, prac jest wiele, więc po prostu przesłałabym jedną albo kilka.

Będę niezmiernie wdzięczna! Dodam,że bardzo mi zalezy,ponieważ wywalczyłam tą opcję ze względu na to,że w okresie egzaminu nie będzie mnie już na miejscu i nie mam jak zaliczyć przedmiotu,co rujnuje całe moje 3 lata studiów...
Pozdrawiam!

Przykładowe zad:

'I am his Highness' dog at Kew; Pray tell me, sir, whose dog are you?
Alexander Pope


1. what do you understand this poem to be about(short answ.);
2. what questions arise from in your head, the answers to which you would find helpful when analysing this poem. They may include words you do not understand, factual detail you would find helpful etc'
o kurcze, ale okazja, mozna Ci za friko zrobic prace i w zamian miec niebywala okazje nauczyc sie za Ciebie. mega. zazdroszcze ochotnikom :)))
bez komentarza - bo tylko sie uniose.
wow,dziękuję za pomoc.