pomozcie mi to zrobic!!!! BŁAGAM

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Uzupelnij zdania wlasciwymi wyrazami.
1. The Labour P.............. won the last election in my country.
2. We stayed at a wonderful holiday r.................last summer.
3. My dad has been a civil s.................... for 15 years.
4. Eating too much j..................... food is bad for you health.
5.Does the newsagent's sell g.................cards?
6.which mountain r.................is Mount Everest part of?
7. The travel a.......................gave us some good ideas about where to go on holiday.
8. There were several terrible, n..................disasters last year around the world.
9. I met my boyfriend, matt, when we were both in the departure I................waiting to board a flight.
10. The M....................of Transport is coming to give a talk at our school.
trudno pomoc, jak Ty nic nie robisz.
Podaj wlasne propozycje
pierwsze zdanie jest o polityce i naprawde trudno mi sobie wqyobrazic, ze nie potrafisz skojarzyc, o co chodzi, znajac pozoastale slowa
2 kurort
3 urzednik panstwowy = civil...
4 smieciowe jedzenie
5 widokowki
1) Party
2) resort
3)servant
4)junk food
5)greetings card
6)range ( łańcuch górski)
7)agency/agent
8)nie jestem pewna, może nasty?
9)was
10)minister
@Anita297, wszystkie wpisy od cwaniaków szukajacych frajera do odrabiania zadań domowych będę kierował do Ciebie, skoro tak bardzo chcesz się popisywać swoją znajomością angielskiego.
Wow... chciałam tylko pomóc! Ty tez mogłeś.
sprawdź może w słowniku, co to znaczy 'pomóc' i czym rózni się od 'zrobić wszystko za kogoś'
a potem popatrz na to,co napisalem wczesniej. Teraz rozumiesz, że to była pomoc, a Ty się dalas sfrajerowac.
was in 9 really makes sense;)
edytowany przez fui_eu: 07 paź 2013
mniejsza już o to

Anito297, na tym FORUM nie odrabia się prac domowych za innych. Pomagać trzeba, ale ludziom, którzy włożą choć minimum swojej pracy. Jesteś tu nowa, więc mogłaś nie wiedziec.
Temat przeniesiony do archwium.