Dzień dobry ! Błagam o pomoc !

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

31-38 z 38
| następna
Jeszcze to
The teacher told us he had brought/would bring four essays the following week.
She said she didn't see / hadn't seen the performance before.
Sam said he played / was playing tennis every day.
hadn't seen
Cytat: Blathmac
hadn't seen

Muszę to jeszcze sobie poćwiczyć. Bardzo,bardzo,bardzo dziękuję za pomoc - czegoś się nauczyłem oraz wiem co mam sobie rozkminić !
Jak długo się już uczysz angielskiego i jaki masz poziom? (W tej europejskiej skali A1, A2, itd.)
Cytat: Blathmac
Jak długo się już uczysz angielskiego i jaki masz poziom? (W tej europejskiej skali A1, A2, itd.)

Właściwie pierwszy rok, powiedzmy,że wczesniej miałem jakieś styczności ale nie tak na serio. WIęc coś tam pamiętam ale szczególnie z czasami musze na nowo się uczyc a poziom raczej podstawowy
I nauczyciel już Ci każe robić mowę zależną? Przecież do tego wypada znać wszystkie czasy, a Ty się pierwszy rok uczysz. Chyba, że jesteś w jakiejś grupie na wysokim poziomie.
Macie podział na grupy czy lekcje w klasach?
Cytat: Blathmac
I nauczyciel już Ci każe robić mowę zależną? Przecież do tego wypada znać wszystkie czasy, a Ty się pierwszy rok uczysz. Chyba, że jesteś w jakiejś grupie na wysokim poziomie.
Macie podział na grupy czy lekcje w klasach?
NIe jestem na wysokim poziomie u nas w klasie raczej małe doświadczenie z angielskim. Nauczyciel mam wrażenie ściągnął jakies zadania wymieszane rzucił, mamy oddać i tyle :/ Zadania były od prostych do tych tu przedstawionych więc misz masz.
Kurcze, dobry nauczyciel to podstawa. Ale tak naprawdę ciężko jest się czegoś nauczyć w grupie. Ja wszystkiego nauczyłem się na prywatnym angielskim. W szkole naukę zacząłem równocześnie, czyli od pierwszej klasy gimnazjum, ale tam nie zostało nam przekazane NIC.
Wszystkie czasy i poziom do intermediate opanowałem w cztery lata. Ale tylko dlatego, że miałem świetną nauczycielkę. Być może też jestem dobry, ale nie mnie to oceniać i nie lubię tego robić, bo to dla mnie samochwalstwo :P
Czytaj zakładkę 'nauka', kup sobie gramatykę Murphy'ego czy jak mu tam i ćwicz. Czytanie gazet dużo daje. Nie staraj się zrozumieć każdego słowa oddzielnie. Po prostu czytaj i próbuj złapać sens.
Bardzo wartościowe jest też puszczanie w tle angielskiego. Na pewno w telewizji masz chociaż jedną stację anglojęzyczną np. BBC World News.

Powodzenia!
edytowany przez Blathmac: 27 paź 2013
Temat przeniesiony do archwium.
31-38 z 38
| następna

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa