list pilne na zaraz

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Brałeś/Brałaś udział w warsztatach z udzielania pierwszej pomocy, zorganizowanych w twoim mieście. Napisz list do gazetki szkolnej, w którym opiszesz, czego się nauczyłeś/nauczyłaś w czasie warsztatów, wyjaśnisz znaczenie posiadania wiedzy na ten temat oraz zachęcisz innych uczniów do udziału w takich zajęciach.
Ilość słów od 200 do 250.
edytowany przez kacperxnfs: 19 mar 2017
i bedziesz czekal na frajera, ktory odrobi za Ciebie prace domowa, zeby ci sie paznokietki nie spocily, czy napiszesz cos samodzielnie i dasz do sprawdzenia?
Cytat: mg
i bedziesz czekal na frajera, ktory odrobi za Ciebie prace domowa, zeby ci sie paznokietki nie spocily, czy napiszesz cos samodzielnie i dasz do sprawdzenia?
dlatego to dałem do "brak wkładu własnego" ale nie będę się kłócił z jakimś...
zero od Ciebie, zero od nas
i nie obrazaj ludzi, ktorzy moga Ci pomoc, jezeli bedziesz pracowac samodzielnie
Cytat: mg
zero od Ciebie, zero od nas
i nie obrazaj ludzi, ktorzy moga Ci pomoc, jezeli bedziesz pracowac samodzielnie

nie rozumiem w takim razie istnienia zakładki "brak wkładu własnego" jeśli i tak nikt tu nie pomoże
ależ ja chcę Ci pomóc, ale Ty tracisz czas

w dodatku nie rozumiesz, co to znaczy 'pomóc'. Myślisz, że 'pomóc' znaczy 'zrobić wszystko za kogoś'.
Bzdura, nie?
następnym razem przyjdziesz tu z samodzielnie napisaną pracą domową i nie będziesz pisać w temacie 'pilne', jakby cokolwiek Ci się należało. Teraz zajmij się czymś innym, bo nikt normalny nie będzie się poświęcał dla takiego w niedzielę wieczorem.
Cytat: mg
ależ ja chcę Ci pomóc, ale Ty tracisz czas

w dodatku nie rozumiesz, co to znaczy 'pomóc'. Myślisz, że 'pomóc' znaczy 'zrobić wszystko za kogoś'.
Bzdura, nie?
następnym razem przyjdziesz tu z samodzielnie napisaną pracą domową i nie będziesz pisać w temacie 'pilne', jakby cokolwiek Ci się należało. Teraz zajmij się czymś innym, bo nikt normalny nie będzie się poświęcał dla takiego w niedzielę wieczorem.

usuń temat bo sam już napisałem
Temat przeniesiony do archwium.