Czy może ktoś sprawdzić czy to co przetłumaczyłam to jest dobrze ?

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Dlaczego to właśnie Ja powinnam je wygrać ???
Jestem w Waszych produktach zauroczona i nowymi butami za każdym razem poruszona.
Drzemie we mnie artystyczna dusza a każda nowa para butów od was moje serce porusza.
Buty to coś co kocham szalenie, ale niestety problem z rozmiarem to problemy niekończące się codziennie.
Zatem posiadać te śliczne buty to moje marzenie.
Moda się interesuje i w waszej marce się lubuje.
Wasze buciki umiliłyby mi życie, wiec wygrana ucieszyłaby mnie niesamowicie.
Kocham nowe rzeczy zdobywać i konkursy wygrywać.
Każde zestawienie z tymi butami wyglądać bedą idealnie. Zakładając je z pewnością poczuje się genialnie.
W nich bede mogła czuć się pewnie i szykownie, a przede wszystkim mega wygodnie.
Na spotkanie czy do pracy je założę i swym wyglądem wszystkich pozytywnie zaskoczę.

Why should I be the one to win it?
I am enamored with your products and new shoes every time.
I have an artistic soul in me and every new pair of shoes from you moves my heart.
Shoes are something I love insanely, but unfortunately, the problem with size is problems that never end every day.
So, it's my dream to have these lovely shoes.
Fashion is interested and enjoys with your brand.
Your shoes would make my life a lot easier, so winning would make me incredibly happy.
I love getting new things and winning competitions.
Every pairing with these shoes will look perfect. Wearing them will certainly make me feel brilliant.
In them, I will be able to feel confident and chic, and above all, super comfortable.
I will wear them to a meeting or work and I will surprise everyone positively with my appearance.
po co rymowalas, skoro nie tlumaczysz z rymem?

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie