PROSZĘ! Bardzo ważne, test na angielski...

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Cześć wszystkim!

Mam bardzo wielki problem. Chodzi mi mianowicie o to, ze musze na j.angielski zrobić prezentację o Bożym Narodzeniu. Ma ona trwać 45 minut.
Nie mam pojęcia co tam umieścić...
Mam także rozdać ćwiczenia dla klasy, sprawdzające czy mnie słuchali.
Mógłby ktos coś zaproponować? Bo mam kompetną pustkę w głowie a od tego zależy ocena semestralna.
PS:Ćwiczenia tzn.jakieś wykreślanki, pytania itp.
Chyba nigdy nie slyszalas o Bozym Narodzeniu - bo przeciez nie znasz zadnych tradycji, czy w Polsce czy gdzies indziej. Nigdy nie slyszalas o choince, kartkach, oplatku i o tradycyjnych potrawach. Przeciez o tym to mozna mowic godzinami.
Przeciez wystarczy wpisać tylko Christmas customs w wyszukiwarkę i przyjazny internet natychmiast coś podrzuci ;-)
Tak, zgadzam sie, - ale to oznaczalo by, ze osoba musi pomyslec o tym.
rzeciez nikt nie wie, ze 'wyszukiwarka' jest po to.
szukałam, owszem o samym Bożym Narodzeniu tekstu mam na kilka kartek ale chodzi mi o testy i ćwieczenia dla klasy.
z lazdego zdania ktore masz mozesz zrobic pytanie: Np co jest najwazniejsze w zdaniu...
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Brak wkładu własnego