opis dnia

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

cześć mam prośbę o przetłumaczenie opisu swojego dnia.

Zwykle wstaje o 7 rano. Następnie ściele łóżko oraz idę się umyć. Kolejne jem śniadanie i pakuję się do szkoły. O 7.40 wychodzę do szkoły, codziennie mam po 8 lekcji. Po przyjściu do domu o 15.10 jem obiad. Potem odrabiam lekcje zwykle poświęcam na to godzinę w porywach czasami do dwóch. Następnie mam trochę czasu aby pograć w gry komputerowe. Około godziny 19 jem kolacje a później idę się wykąpać. Przed snem uczę się jeżeli są jakieś sprawdziany następnego dnia. Jeżeli mam już dosyć oglądam telewizje i zasypiam.

z góry dziękuje :)
a w miedzyczasie ty bedziesz robil (a) co?
Masz cos wazniejszego do zrobienia?
Bo ja tez.
jestem cienki z angielskiego
no to napisz po swojemu a ja Ci to potem sprawdze:)
pozdr
moje tłumaczenie (pewnie masę w tym błędów)

It usually wake up about 7 morning. Then ściele bed as well as I go to wash. Next I eat breakfast and I pack up to school. I about 7.40 go out to school, I have after 8 lesson every day. After I arrival to house about 15.10 I eat dinner. I usually do lessons then I dedicate on this godzine in gusts with times to two. I have a bit time then to play in computer games. About hour 19 I eat suppers and I later go to bathe. I before dream learn if some tests of next day are. If I have already dosyć I watch TV and I fall asleep.
czy to ma byc jakis zart, ktorego nie rozumiem?
It usually wake up about 7 (tutaj potrzeba albo o'clock albo 7 a.m.) IN THE morning.
Then 'ściele' (ang. tym rozni sie od polskiego, ze nie mozemy wcisnac ang. slow tam gdzie sa polskie - jest zmiana calego zdania) bed as well as I go to
HAVE A wash.
Next I eat breakfast and I pack up to (a gdzie czasownik isc do?)school.
'I about 7.40' (zla kol slow ...At about..), go out to school,
'I have after 8 lesson every day' (zle robisz, ze tlumaczysz slowo w slowo z polskiego - nic z tego-napisz to jeszcze raz).
After I 'arrival' (arrival to rzeczownik, tutaj potrzeba czasownika) 'to' IN THE house about 15.10 I eat dinner.
I usually do lessons then I dedicate on this godzine in gusts with times to two. I have a bit time then to play in computer games.
About 'hour 19' (zla kol slow) I eat 'suppers' (tutaj napisales l. mnoga) and I later go to bathe.
'I before dream learn if some tests of next day are' (to nie jest po ang. widze slowa, ale cos nie tak).
If I have already 'dosyć' (niemozesz tutaj nic wcisnac, bo zmienia cale zdanie) I watch TV and I fall asleep.
It usually wake up

dalej bym nie sprawdzal
ojej:-)
sorry, ze tak zapytam - a w ktorej Ty jestes klasie?
zaczęłabym od: I usually get up at 7 o'clock in the morning:)

Then I make my bed and go to bathroom. After I wash myself I have a breakfast and pack up to school....

no i tak dalej, osoba wyzej swietnie Ci napisala naprowadzenie:)
swoja droga jesli Ty sie rano pakujesz do szkoly....:)

good luck:)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Business English