napisanie listu

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Napisz list do kolegi w którym
19:54:44
1.gdzie jestes i jak sie czujesz
2.Opisz pogodę i ludzi
3.Co robicie w chwili obecnej ( min 5 osob) PC
4.co robiłeś w przeszlości PPS PPC
5.Zaproś kol. do Polski i napisz co bedziecie robić F.S
6. poproś o przetłumaczenie tekstu i zapewnij ze wyślesz zdjecia




p.s uwaga na czasy ,bede bardzo wdzieczna ;) minimum 15 zdan
Napisz leniuszku sama i daj do sprawdzenia.
ale nie umiem naprawde
No to co Ty robisz w szkole zamiast sie czegos uczyc!!!
Przestan chodzic do szkoly i poszukaj pracy, bo widac, ze takie tylko chodzenie nic nie przynosi, powiedz nauczycielowi i rodzicom ze nic nie umiesz.
ja sie uczyłam w niemieckiego i teraz sie przeprowadziłam a w tej szkole jest tylko angielski i nie umiem poprostu..dopiero ucze sie postaw ..
no to napisz uzywajac slow ktore znasz.
Jak ja Ci to napisze, to powiedz mi (i to dokladnie bazowane na latach dobrych badan) w jaki sposob TY akurat sie czegos nauczysz?
bo ja musze to napisac w domu i sie nauczyc tego napamiec ..a na lekcji bedziemy panu z angielskiego to pisac w formie kartkówki to co w domu napisalismy...no jak mi pomozesz to chociaz sie naucze tego na pamiec i drugim razem bede wiedziała jak napisac
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Olimpiada języka angielskiego