dzis mialam pisemny LCCI

Temat przeniesiony do archwium.
qrcze mialam dzis pisemny LCCi 2 poziom nie spodziewalam sie ze bedzie taki trudny w tym roku:/ prawie polowa grupy nie kapowala o co chodzi w jednym zdaniu:D teraz 6 tyg czekania..minimum:/
napisz co było ogólnie oraz szczegółowo i co było w tym zadaniu tez
a gdzie zdawałaś? bo ja też miałam dziś pisemny... :D
hey ja sie wlasnie przygotowywuje do LCCI na czerwiec tez na 2 please napszcie jakie byly mniejwiecej zagadnienia z jakich dziedzin....bo nie wiem czy sie dalej sie uczyc czy rezygnowac...?
Dołšczam się do proœby!!!
egzamin zdawalam u siebie w szkole....w studium.....na pisemnym bylo do napisania:
1. letter
2. list
3. memo, leaflet, report (do wyboru)

ogolnie (wg mnie) najlatwiejsza byla lista, prosty jezyk lekki tekst, list tez dalo sie jakos napisac ale wlasnie w nim bylo jedno takie zdanie/mysl wyrwana z kontekstu i nie bardzo pojmowalam do czego sie ona odnosi choc bylo latwe do przetlumaczenia :D jesli chodzi o te 3 pozostale to wybralam memo bo wydalo mi sie najlatwiejsze a poza tym nie mialam zbyt wiele czasu by rozpisywac sie na raporcie i wymyslac layout do lefletu...ale z tego co kojarze tez nie byly jakies okropnie skomplikowane.....
powiem szczerze myslalam ze bedzie gorzej, trudniej :D bo w formach ktore przerabialam trafialy sie naprawde niezle polecenia:/ i napisanie ich zajmowalo mi duzo czasu....ale polecam wszystkim tym ktorzy zdecyduja sie przystepowac......a tak na marginesie ustny tez nie byl zly.....zaliczylam:D......tylko jeszcze nie wiem na co:/......a i temat mialam transport infrastructure.......trzymam kciuki za wszystkich ktorzy beda zdawac

ps. sorki ze odpisalam tak pozno ale zostalam odcieta od sieci:D
Temat przeniesiony do archwium.