zatrudnie nauczyciela Business English

Temat przeniesiony do archwium.
Poszukuję lektorów języka angielskiego z podstawową znajomością zagadnień zarzadzania. Gdzie mam takich szukać? Chętnych lub chcących pomóc proszę o kontakt na adres: [email]
Witam,
są absolwenci filologii o specjalizacji Business English,
ale jak jest dobra książka z Business English, to lektor sobie poradzi, jeśli szkoła da dod materiały lektorowi.

Ostatnio jakaś szkoła się do mnie zgłosiła, jak zapytałam o to, czy zapewniają materiały do prowadzenia zajęć, to się więcej nie odezwali.

ale tak ogólnie to na całą Polskę szukasz?
Narazie szukam lektorów we Wroclawiu
Aha, :)
tak się składa, że jestem po ekonomii i z takim podejściem nauczycieli już spotkałem, tj. jest książka do business english i jest sukces. PORAŻKA! bez podstaw (i więcej) znajomości samego zagadnienia, nie da rady. Dość szybko ludzie, którzy naprawdę potrzebują do pracy języka się orientują i rezygnują.
Oczywiście uogólniam, bo są i specjaliści, ale uwierz, że jak ktoś ma konkretne oczekiwania, to nauczyciel - humanista z książką pod pachą nie wniesie zbyt wiele w ich wiedzę.
Oczywiście nie chcę najeżdżać na ciebie :), to taka dobra rada koleżeńska, bo przeszedłem ten proces jako klient szkół jęz i też zajęć angielskiego na AE.
Nauczyciel powinien mieć CO NAJMNIEJ pasję w biznesie, żeby go uczyć.

Irro
W sumie niestety musze sie podpisać. Lektorem jestem, business English ucze od 5 lat w wielu firmach (niestety Katowice) i aby moc to robic musialam baaaaaaaardzo duzo sie sama nauczyc:). Nie tylko z ekonomii...medycyna, biuro, bankowość...teraz sie wybieram na MBA:)A lektorów uczacych Business English - dobrych - jest bardzo malo. Radze szkole by sprawdzili kompetencje danej osoby bo inaczej szkola traci...
To tez tak nie do konca -sama rowniez musisz zadbac o swoj warsztat. Szkola moze dostarczyc materialy jak podrecznik z ktorego bedziesz uczyc czasami kasety, ale od Twojego warsztatu zalezy jak zajecia beda wygladac:) Taki urok tej pracy ze wyposazenie swojego kata do pracy kosztuje majatek...ale porownaj ze stolarzami:) oni maja gorzej
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa