błagam pomóżcie!

Temat przeniesiony do archwium.
Proszę jeśłi ktoś by mógł, niech przetłumaczy!!!!
In reply of our phone conversation, I am happy to give you some more information about our company.

V.... is an international trading company which is specialized in the import, export and distribution of a large variety of branded toiletry products. For many years we trade in products manufactured by ....and other major brands.

Through our history, we have created a worldwide network of suppliers and customers. With an enormous expertise when it comes to customer relations and knowledge of international trade we can assure the best possible service. By taking full advantage of international price fluctuations, Van... can offer their clients extremely favourable terms on a broad variety of well-known products.

At the moment we are looking for new import & export opportunities in Poland. In this respect I find your company very interesting. In our wish to build up a long-term business relationship, I will contact you next Monday to hear if there are possibilities to develop some business in the near future.

If you have any questions please don’t hesitate to give me a call or send me an email. For more information about our company you can also consult our website; With kind regards,
Boze znam niemeicki i włoski, dobrze, ale anielskiego nie :( czy ktos mi pomoze?? to bardzow wazne .. proszę!
;(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
Hej, mam nadzieje ze Ci pomoglem.

W odpowiedzi na naszą rozmowę telefoniczną, miło mi udzielić pani trochę informacji na temat naszej firmy.

V… jest międzynarodową firmą handlową, która specjalizuje się w imporcie, eksporcie i dystrybucją wielu rodzajów markowych przyborów toaletowych. Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą produktów wytwarzanych przez ….. i inne znaczące marki.

Z naszej historii, stworzyliśmy ogólnoświatową sieć dostawców i klientów. Dzięki naszej ogromnej wiedzy możemy zapewnić możliwie jak najlepsze usługi jeżeli chodzi o kontakty z klientami i wiedzą na temat handlu międzynarodowego. Poprzez umiejętne wykorzystanie wahań cen na rynkach międzynarodowych, Van… może zaoferować swoim klientom niezmiernie korzystne warunki na szeroki zakres dobrze znanych produktów.

W chwili obecnej szukamy nowych możliwości dotyczących importu i eksportu w Polsce. Pod tym względem uważam waszą firmę za bardzo interesującą. W związku z tym, że chcemy rozwinąć długoterminowe stosunki handlowe, skontaktuję się z panią w następny poniedziałek, aby dowiedzieć się czy są możliwości wspólnych interesów w najbliższej przyszłości.

Jeżeli ma pani jakieś pytania to proszę bez wahania zatelefonować lub też wysłać mi e-maila. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej firmy może pani również odwiedzić naszą stronę internetową.

Z poważaniem,
dziekuje, dziekuje, dziekuje :* nawet nie weisz jak bardzo mi pomogłeś!!!! jeszcze raz dzieki :*
W odpowiedzi na naszą romzmowe telefoniczną pragnę przesłać dodatkowe informcje o nazej firmie. V jest miedzynarodową firmą handlową specjalizuąą sie w iporcie, eksporcie i dystrybuci duzych ilości markowych przyborw toaletowych. przez wiele lat handlowaliśmy produktami wytworzonymi przez ... a takze inne główne branże.
W ciągu naszego istnienia stworzyliśmy światową sieć dostawcow i klientów. Posiadając ogromną wiedzę jesli chodzi o relacje z klientami i wiedzę o miedzynarodowym handlu jestesmy w stanie zapewnic najlepsza możliwą obsługę. Poprzez czerpanie pełnych korzysći z miedzynarodowych wahań cen Van.... może zaproponować swoim klientom korzystne warunki jesli chodzi o całą masę dobrze znanych produktów.
Aktualnie szukamy owych mozliwość eksportu i importu w Polsce. W związku z tym uważam twoja firme za bardzo interesującą. Chcialibyśmy nawiązać dłgoterminową wspołpracę biznesową. Skontaktuje się z Tobą w następny poniedziałek zeby ustalic czy są jakies mozliwości żeby rozkręcić jakiś biznes w najbliższej przyszłości. Jesli masz jakies pytanie prosze nie wahaj się zadzwonic albo wysłac e mail. By uzyskac więcej informacji o naszej firmie mozesz odwedzic naszą stronę www, pozdrowienia...

Prosze bardzo
Amea20 dla Ciebie tez thx :*
Wydaje mi się, że tekst jest cokolwiek niegramatyczny, ale leci to mniej więcej tak (choć nie dosłownie):
W odpowiedzi (uzupełnieniu) na naszą rozmowę telefoniczną, cieszę się, że mogę przekazać Pani/Panu nieco więcej informacji dotyczących naszej firmy.
V. jest międzynarodową firmą handlową specjalizującą się w imporcie, eksporcie i dystrybucji szerokiej palety markowych artykułów toaletowych. Od wielu lat handlujemy produktami firmy...oraz innych znanych marek.
Przez lata swojej działalności (jej historię) stworzyliśmy światową sieć dostawców i klientów. Dysponując niezwykłą wiedzą fachową w zakresie stosunków z klientami i znajomości handlu międzynarodowego, jesteśmy w stanie zaoferować usługi na najwyższym poziomie. Wykorzystując wahania (różnice w) cen światowych, V. jest gotowe zaoferować swoim klientom niezwykle korzystne (konkurencyjne) warunki w odniesieniu do szerokiego wyboru znanych produktów.
Obecnie poszukujemy nowych możliwości eksportowo-importowych w Polsce i to czyni, w moim mniemaniu, naszą firmę tak interesującą (?). W celu stworzenia długotrwałych stosunków biznesowych, skontaktuję się z Panem/Panią w najbliższy poniedziałek, aby sprawdzić czy istnieje w bliskiej przyszłości możliwość rozwinięcia współpracy (interesu).
Gdyby miała Pani/Pan jakieś pytania, proszę nie wahać się i skontaktować się ze mną telefonicznie lub przez e-mail. W celu zdobycia dodatkowych informacji na temat naszej firmy, proszę również odwiedzić naszą stronę internetową. Pozdrowionka...
kurde dzieki, to juz 3 tlumaczenie, ale dzieki :) mozliwe z eniegramatyczne bo pisał to holender ;) pozdro dla wszystkich ktorzy mi pomogli, jestescie cudowni!!!!!! :*
Obecnie poszukujemy nowych możliwości eksportowo-importowych w Polsce
>i to czyni, w moim mniemaniu, NASZĄ firmę tak interesującą

nie "naszą" tylko "waszą". pzdrw
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa