lcci2

Temat przeniesiony do archwium.
gdzie mogę znaleść jakieś testy na lcci2.Może ktoś zna jakieś strony intrnetowe?Z góry dziękuję.
hej, tak przy okazji pytam - też chcę zdawać w VI 2006 LCCI 2 - cz wiesz coś nt możliwości zdawania tylko części pisemnych na tym egzaminie, bez konieczności ustnego, pzdr
Ja chodzę do Progressu w łodzi ,nas uczy się ze zdajemy ustny który trwa ok. 8 min i pisemny.to że nie trzeba zdawać ustnego to plotkitak samo ze lcci jest egzaminem terminowym na kilka lat. to nie prawda
mam te wątpliwości bo w zeszłym roku chodziłem do Profi - i byla mowa tylko o pisaniu - memo, itp. to cwiczyliśmy , rozmawiałliśmy duzo na lekcjach ale zero info o ustnym egzaminie, poza tym było info że certfikat jest ważny 3 lata; chcialbym przygotwoac sie sam ale do speakingu to bez szans pzdr
to,ze nie trzeba ustnego to chyba nie moze byc plotka. 3 lata temu (moze oczywiscie sie cos od tamtej pory zmienilo) zachorowalam na czesc ustna i pzrerazilam sie, ze automatycznie nie zdalam calego egzaminu.ale okazalo sie, ze wystawili mi dyplom za czesc pisemna. ocene dostaje sie tylko z czesci pisemnej. ustna jest tylko na zdane/niezdane. tak wiec zdalam na pass with distinction, a ze umiem mowic udowadniam swoim CAE i CPE;)
good luck

 »

Pomoc językowa