Kupię materiały do BEC Higher

Temat przeniesiony do archwium.
Witam. W związku z tym, że w moim mieście jest krucho jeżeli chodzi o kursy przygotowującego do egzaminu Business English, zamierzam przygotować się do tego egzaminu samodzielnie. Celuję w BEC Higher. Potrzebuję książek (mogą być skerowane), płyt i innych materiałów które pomogą mi zdać ten egzamin. Proszę o zamieszczanie ofert w tym temacie lub poprzez prywatne wiadomości. Pozdrawiam!
edytowany przez Jigsaw: 02 lut 2011
Witam ponownie.

Jestem w posiadaniu sporej ilości materiałów do BEC Higher (skany książek i ćwiczeń w formacie pdf, a także nagrania w formacie mp3) - pełna lista na PW. Jestem skłonny wymienić się nimi za następujące pozycje:

- BEC Higher 1 / Cambridge ESOL / Cambridge University Press (Student's Book i Audio)
- BEC Higher 2 / Cambridge ESOL / Cambridge University Press (Student's Book)
- BEC Higher Practice Tests / Mark Harrison, Rosalie Kerr / OUP (Student's Book)
- New Insights Into Business / Sue Robbins, Tonya Trappe, Graham Tullis, Kevin Manton / Pearson Longman (Teacher's Book, Workbook, Audio)
- Skills for Business English 3 / Anne Dwyer / DELTA Publishing (Student's Book, Teacher's Book, Audio)
- Success with BEC Higher / Paul Dummett, Colin Benn / Summertown Publishing (Workbook, Teacher's Book, Audio)

Zainteresowanych wymianą proszę o odzew tutaj lub napisanie prywatnej wiadomości.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie