Please translate me this tekst

Temat przeniesiony do archwium.
Kończąc prezentację korzyści i kosztów wynikających z wprowadzenia jednolitej waluty w Polsce, konieczne jest zwrócenie szczególnej uwagi z mojej strony na fakt, że to właśnie korzystne efekty przeważają nad niesprzyjającymi zjawiskami. By Polska osiągnęła właśnie taki stan, tj. dominujących korzyści nad kosztami, niezbędne jest opracowanie stosownego planu przygotowawczego i innych działań, które pozwolą przyjąć walutę w stosownych czasie. W wypełnianiu założeń i gruntownego przygotowania się do podjęcia tego kroku, jakim jest wprowadzenie do obiegu nowej waluty, cenne mogą okazać się doświadczenia innych państw członkowskich UE, które wyprzedziły Polskę, i już posługują się walutą europejską. Charakterystyka oczywistych korzyści oraz związanych z tą sytuacją kosztów pomija aspekty niemierzalne i trudne do oszacowania. Jednak to, czy Polska wyciągnie z wprowadzenia euro więcej korzyści, czy też zagrożeń, będzie efektem jej prac do chwili wdrożenia waluty euro. Wypełnienie wszelkich kryteriów z nawiązką, a nie osiągając minimalny pułap, wraz z dobrze dopasowanym planem przygotowawczym, przyczyni się do osiągnięcia wyższych korzyści. Fakt, iż przyjęcie waluty europejskiej w państwie, wiąże się z pozyskaniem korzystniejszych i bardziej sprzyjających aspektów, powinno motywować Polskę, by dokładając wszelkich starań, efekty te stały się wydatniejsze w wyższym stopniu.
Albo sam cos zrob, (a jak nie umiesz, to PO CO CI ten tekst jest potrzebny) zeby pozniej ktos poprawil, albo poszukaj biura.
My nie zajmujemy sie tutaj takimi tlumaczeniami.
mam prośbę o przetłumaczenie kliku zwrotów są mi bardzo potrzebne ( a nigdzie nie moge znalezc ;( )
-to hear about something passed from one person to another
-air your views
-be at a loss a few words
- drop a hint
- give somebody the low-down
- keep somebody up to date
- to talk about the most importsnt thing
- to give the lates information
- to delay talking about something
- to misunderstand
- to summaries briefly
- to fail to understand anything
- to share similar opinions and ideas
- faced language
-open plan offices
- valauable asset
- inhibited
naprawdę nie wiesz, co znaczy 'to talk about the most important thing". A patrzyłaś do jakiegokolwiek słownika? Zansz jakieś słowa po angielsku?

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie