gdzie mogę znaleźć jakieś artykuły..

Temat przeniesiony do archwium.
biznesowe, oprócz tych co w BBC w TIMSIE, na tej stronce.
Potrzebuję njnowsze nowośći:D z businesu po angielsku wraz z opracowanym słownictwem, słownictwo musi być dostatecznie intrcate lub sophisticated jak kto woli, bardzo proszę o jakieś naprawdę ciekawe linki!!
wszystkim chętnym pomóc serdecznie z góry dziękuje!!
ponawiam prośbe!
czy znacie może jakieś fajne strony z tego typu rzeczami!
351 osób i nikt mi nie pomoże..PLEASE!!!!!
nie bądźcie tacy

Na pewno ktoś coś wie - proszę o pomoc!!
Muszę przygotować artykuł z biznesu (trudne słowka) please!!!

Has anybody tell me where supposedly I can find it.
bez kitu totalna olewka, ludzie pomózcie szukam szukam i nic nie mogę znaleźć
czy nie wydaje się wam śmieszne że nie ma w necie tego typu rzeczy, nigdzie ale to nigdzie nie ma fajnych artykulików z biznezu z zaawansowanym słownictwem!
Pomimo braku tego typu artykułow, może jednak ktoś zna jakies ciekawe stronki związane z BE (business english)
Pozdrawiam!!
z czasów kiedy interesowały mnie tematy biznesowe pamiętam, że w sieci jest całkiem sporo fajnych artykułów na takie tematy.

nie wydaje mi się śmieszne, że tego w necie nie ma, bo jest.
dziwne jest natomiast, że nie możesz tego znaleźć
jakoś szukam i szukam ale nic konkretnego same banały, mnie interesuja ciekawe artykuły z super trudnym słownictwem:d


Moż mogłabys podac linki do tych stronek które ci wpadły w oko z czasów kiedy jeszcze interesowałaś się tego typu sprawami:d

Pozdrawiam!
http://www.warsawvoice.pl/
logujesz się i przychodzą ci elegancko na mail
ja z wlasnego doswiadczenia moge polecic tylko jedno zrodlo dzieki ktoremu zdalem na exceptional - Financial Times. W empikach jest drogi jak cholera, prenumerata kosztuje 8 stowek ale na allegro mozna czasem wyrwac wieksze partie w przystepnej cenie
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa