egzamin BEC

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich,

Czy aby przystąpić do egzaminu BEC trzeba najpierw zdać egzamin z znajmości ogólnej języka angielskiego PET czy np. FCE?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Nie , nie trzeba.Egzamin jest dosc drogi (530 zl) i wcale nie jest taki prosty jak by sie moglo wydawac.Ja zdawalam go w tym roku i musze przyzac ze mnie troche zaskoczyli;)
Hej,rnMozesz mi odpowiedziec, czy uczyłas sie sama czy na kursie? Z jakich podręczników korzystałas?.rnPozdrawiam.
chciałem ogólnie zapytać jak ten egzamin wygląda, czy dam rady przygotować się sam do egzaminu, jestem po studiach i mój ostatni kontakt się tam właśnie skończył, może masz jakieś materiały, ewentualnie testy
530 złotych za egzamin, którego nikt nigdzie nie uznaje? Zastanowiłbym się nad swoimi wyborami inwestycyjnymi.
Chyba lepiej już TOEIC, przynajmniej jest uznawany przez kilka tysięcy firm a i w Polsce radzi sobie coraz lepiej. www.toeic.eu a kosztuje też normalnie bo 375 złotych.

Pozdrwaiam,
Jeżeli uważasz że BEC nie jest uznawany przez większość firm to nie mamy o czym rozmawiać:P
nie napisalas na jakim poziomie BEC [chyba ze nie widze hah] bo sa trzy..
magera co do ceny to ten najslabszy P 285 zł cos kolo tego kosztuje, a V i A wlasnie cos kolo 500 tak jak piszesz
Ja akurat zdawałem BECa i z tego co się orientuję, to dużo firm akceptuje ten certyfikat.
Chodziłem do ILT i na ich stronie była nawet lista z takimi firmami.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Studia językowe