Mgr z Business English

Temat przeniesiony do archwium.
Szukam info na temat przykladkowych tematow prac mgr z Business English. Bylabym wdzieczna rowniez za linki na strony internetowe, gdzie moge znalezc teorie Business English lub polecenie ciekawej ksiazki. Pozdro.
Cześć, ja mama zamiar pisać o misjach przedsiębiorstw (mission statements) i analizować je pod wzgledem lingwistycznym. Nie wiem, czy cie to interesuje, ale wszycsy piszą o reklamie a to cos innego. pozdrawiam.
cześć, a co to są te miesje przedsiębiorstw? oczywiście ja też na pewno będę coś analizować (opisywać) pod względem lingwistycznym. Na razie znalazłam jakiś rozdział na temat: What is business English? i na tym oprę pierwszy rozdział swojej pracy mgr. A właśnie nie wiem co analizować... myślałam o listach, negociations, może również coś o manipulacji będzie :-) Pomysły drobne mam, ale tematu nie mam :-)
>cześć, a co to są te miesje przedsiębiorstw?

MGR z BE? Pisz lepiej z analizy bledow w odmianie czasownika to be.

Mission statement to wizja firmy na to, czego chce dokonac przez swoja dzialalnosc, jakie sa jej zasady dzialania, etyka i zalozenia.
Klamerka jesli chcesz to moge Ci napisać coś wiecej na maila. Co prawda sama jeszcze nie zaczęłam pisać, ale zbieram materiały i jakiś plan w głowie mam. pozdrawiam!
Cześć! Tak, proszę prześlij mi na mail'a coś. K.
[email]
Temat przeniesiony do archwium.