LCCI EFB wiosna 2007

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, czy ktoś już pisał LCCI EFB w sesji wiosennej? Kiedy macie? Może jakaś mała podpowiedź co do pytań ustnych jakie mieliście, najabrdziej interesuje mnie level 3? :) Ja zdaje 26.03 więc najwcześniej dopiero wtedy podam...

Please, jak ktos juz zdawal w tym raku albo bedzie zdawal wczesniej niz ja to powiedzcie co bylo na ustnym. Pisemny pewnie zalicze na co najmniej credit bo pisac to pisalem duzo i dobrze mi szlo ale ustanego boje sie jak cholera... Zdajemy na uczelni ale nasza babka praktycznie nie powiedziala nic konkretnego czego na ustnym sie spodziewac. Może wy wiecie?

Pozdrawiam, Tomek
moze ktos mi podac jakies testy przykladowe pytanie albo cokolwiek ja zdaje jutro lcci na 3lvl ,, ktos juz zdawal w tym roku i ma cos co moglo by mi pomoc ?? z gory dziekuje. [email]
witam,czy ktoś już pisał LCCI EFB w sesji wiosennej?? Moze jakas mała podpowiedz odnośnie ustnego??
Wielkie dzieki
Hej, wiecie jak wygląda egzamin ustny LCCI od strony technicznej. Po wylosowaniu arkusza z pytaniami czytam na głos temat przewodni a potem przystępuje się do rozmowy?
Czy to jest dłuższa wypowiedź na dany temat czy raczej rozmowa z lektorem?

Pozdrawiam
Aneta
Hejka
Egzamin wygląda tak: przychodzisz, witasz się, losujesz temat i masz kilka minut na przygotowanie się. Potem egzaminator prosi Cię o przedstawienie się i podanie swojego nr kandydata. Następuje 2minutowy warm-up na Twój temat - co tam studiujesz, czy pracujesz jakie masz plany na najbliższą/dalszą przyszłość itp....Potem zaczyna się rozmowa na temat wylosowany - pogadanka trwa ok 8-10 minut. Egzaminator zadaje kilka pytań, które mają na celu uwzględnić apekty, których nie poruszyłaś lub też zgłębić to o czym mówisz. Potem dziękuje i się żegnacie :) To mniej więcej tak właśnie wygląda.
Witaj,
jaka szkole polecasz w Wawie do nauki LCCI ??
dzieki i pozdrawiam
Tomek
Witam, czy ma ktoś jakieś materiały do LCCI poziom drugi. Bo w kwietniu zamierzam zdawać ten egzamin i nie wiem na co ma zwrócić szczególna uwagę. Wszelkie propozycje proszę przesyłaćna ten adres emailowy: [email]
Cześć. Chętnie odkupiłabym materiały do LCCI poziom 3/4, przygotowujące do części ustnej, jesli takimi dysponujesz. Bardzo proszę o kontakt, podaję maila:
[email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Business English

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie