błagam pomcy szukam kursów cokolwiek niedrogo

Temat przeniesiony do archwium.
Czesc Wszystkim!!Wiem ze w tej kategorii nie ma wielkiego zaintereswania ale moze mi jednak Ktoś pomoze.Jestem mama rocznego Adasia i moj mąż zapropomował mi zebym spróbowała studia przez internet bo narazie nie mam mozliwosci zeby podjac inaczej nauke(nie chce sie rozpisywac)Znalazłam szkołe w Legnicy która proponuje dwa dyplomy pol i ang min na kierunku reklama i marketing kt óry mnie interesuje.Bardzo chce podjac te studia ale mam ogromny problem.Szkoła oferuje tylko w trybie dziennym english buisness i nie moge uczeszczac na zajecia w tyg.Platforma BELBE2 oferowna jest tylko w oddzile mazow.i małopol.(chodzi o szkołe WSZ.pou.pl)Mieszkam we Wrocku i szukam szkoły lub kursu w dostepnej cenie która prowadzi takie kursy ale powtarzam w dostepnej cenie.Dzwoniłam do Britsh Center ale tam trzeba miec w grupie conajmniej 3 os do 5.Prosze moze ktos posiada taka wiedze gdze moge robic ten kurs za nieduza cene(hahha mimo wszystko zalezy mi na tym)moize Ktos potrzebuje osób do takiej grupy? A poniewaz nie zagladam tu czesto bede wdzieczna za odp na email [email] jest Ktos kto studiuje w tej szkole to juz w ogóle było by super.Bede wdzieczna za kazda podpowiedz z góry dziekuje Agnieszka

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia