BEC Higher - lato 2008

Temat przeniesiony do archwium.
Planuje zdawac BEC3 w sesji letniej.
Moze ktos z Was juz zdawal, albo tak tak samo jak ja planuje zdawac ten egzamin?
Jesli tak to proponuje stworzyc tutaj cos w stulu grupy wsparcia :)
Jacys chetni? :)
Mogę wspierać.Właśnie pracuję z dwójką uczniów nad przygotowaniem do tego egzaminu.Czy jest tu ktoś jeszcze kto przymierza się do zdawania BEC Higher?
Będę zdawał w sesji letniej, tzn. w maju. O ile poziom językowy nie stanowi przeszkody, zastanawiam się co do zakresu wiedzy teoretycznej zawartej w części ustnej. Może ktoś ma jakąś wiedzę na ten temat i skłonny jest się podzielić?
Na jakich książkach bazujecie?
Ja przerabiam 'Pass Cambridge BEC Higher' i staram się czytać jak najwięcej artykółów o tematyce biznesowej w prasie anglojęzycznej.
Zależy co rozumiesz przez 'poziom językowy' :)

Wiedza teoretyczna? Ekonomia w skali mikro i makro, szeroko rozumiane funcjonowanie w świecie biznesu.

Mam wrazenie, że interesują się tymi egzaminami głównie ludzie pracujący albo studenci kierunków ekonomicznych i pokrewnych.
witam,

i jak po egzaminie ? Proszę o parę słów, mam zdawać w listopadzie br.
dziękuję z góry
I jak Wam poszło? Ja zdaję w czerwcu 2009 CPE, i tak sobie myślę, że może teraz zimą zdałabym BEC3... Jestem absolwentką SGH i poziom angielskiego CAE/CPE więc chyba nie powinnam mieć problemw ze zdaniem BEC3 - jak myślicie?
Ja też myślę o egzaminie, ale chce się zapisać na kurs BEC Higher. Wiem, że Inter Lang ma taki kurs. zy ktoś ma doświadczenia z takim kursem?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia