Studia podyplomowe Business English -WSBiF czy UŚ?

Temat przeniesiony do archwium.
Czesc,
Czy jest tu ktoś kto wie coś na temat studiów podyplomowych na kierunku "obcy język biznesu" na UŚ w Katowicach? Czy warto?
A może jednak lepiej na WSBiF w Katowicach, kierunek ma lepszą nazwę "język angielski w biznesie" i można zdawać certyfikat LCCI, bo te studia do niego przygotowują (w przeciwieństwie do UŚ). Co wybrać, jaki jest poziom nauki na tych uczelniach?
Przyłączam się. Czy któs idzie w tym roku na ten kierunek. Może ktoś coś wie w WSFIB jak wygląda egzamin końcowy. Szkoła oferuje bardzo fajne bloki tematyczne. Czy jest trudno zdac egzaminy
Nie wiem nic o Katowicach, ale w Toruniu też są dobre studia podyplomowe kształcenia tłumaczy. Trwają tylko rok. Aby dostać się trzeba przejść rozmowę kwalifikacyjną.
Ja mam pytanie troszkę z innej beczki ale też do wykładowców ;) Czy warto studiować angielski w biznesie. Chodzi mi o perspektywy pracy i studiów usm. Czy ktoś z was studiuję w PWSZ Nysa?Jaki jest tam poziom.
"Język angielski w biznesie" jako studia podyplomowe, co o tym sądzicie? Czy może ktoś z Was studiował na czym 'takowym', a jeśli tak to napiszcie coś więcej m.in jakie są przedmioty, czy są one tylko w j. angielskim i w ogóle coś więcej. Please!!!;)
Hey Jakbyś była zaintersowana/zaintersowany to pisz też zamierzam zrobić sobie podyplomowe w Katowicach z Języka biznesu na WSFIB moje GG to 13759203
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Brak wkładu własnego

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia