LCCI

Temat przeniesiony do archwium.
CZESC CZY KTOŚ JUŻ ZDAWAŁ LCCI?
jka wygląda egzam czy sa do niego jakies przykładowe testy
ile kosztuje (interseuje mnie poziom 3)_
hej, ja przygotowuje sie do zdawania tego egazminu (mam taka mozliwosc w szkole) i z tego co wiem w zeszlym roku kosztowal cos ok 380 zl (moze w innych placowkach ceny sa inne nie wiem) sklada sie z czesci pisemnej i ustnej, najpierw zdaje sie ustna i tu glownie rozmawia sie na jakis wylosowany temat ok 7-8 min, na pisemnym sa do napisania 3 formy sposrod 7 np.memo, leaflet, report, notice i cos tam jeszcze.:)
czyli nie ma zadnej gramatyki??
no na to wyglada ze nie...przynajmniej nic mi o tym nie wspomniano...na zajeciach przerabiamy do upadlego tylko te formy pisemne
Witam,
korzystajac z tematu, postanowilem dopisac moj apel.
Ja tez szukam przykładowych egzaminów z poprzednich lat z LCCI 4. Jesli ktos z Was ma taki i moglby mi przeslac na adres e-mail [email] lub wie, gdzie w sieci ktos prezentuje takie materiały, bede bardzo wdzieczny. Szukam takze ksiazki "How to pass English For Business - Fourth Level" w wersji elektronicznej. Za wszelkie informacje z gory bardzo dziekuje.

Pozdrawiam
Jarek
[email]
Materiały do LCCI są do kupienia na stronie polskiego centrum LCCI. Nie sa drogie: 24zł i 8zł. oto adres strony: http://www.lccieb-polska.pl/materialy/materialy.html
Pozdrowienia i powodzenia. Ja chce zdać w sesji czerwcowej poziom 3, ale zapisalam się na kurs u siebie na uczelni.
Niestety ceny na tej stronie są w euro, a to wychodzi o wiele wiecej:(
tylko nie zauważyłaś że cena jest w euro!
Z tego co się orientuję LCCI (mnie interesuje poziom3) jest organizowany w sesjach on demand (przynajmniej 5 chyba osób) dlatego poszukuje kontaktu z ludźmi którzy chcą zdawać w czerwcu 2005 w Wawie.
Pozdr.
ja chciałabym zdawać w czerwcu 2005 w wawie. ale na razie nie bardzo wiem gdzie się z tym zgłosić ;(
Temat przeniesiony do archwium.